Neler Yeni

SİSTEMİM 2.EL OLARAK SATILDIĞINDA KAÇ ''TL'' EDER?

Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Çağatay
bir sürü ayarı var onun kankam. ama kısaca yazayım. Overclok bilmiyorasn yaklaşma onu belirteyim öncelikle. Güç planını yüksek performansa alabilirsin, nvidia denetim masasından 3d ayarlarını performansa çekip güç yönetimi modunu yüksek performansa alaiblirsin. Valorant özellikler kısmından full-screen optimizasyonunu devre dışı bırakı tikleyebilirsin. Ve önerim normal full-screende oynaman borderless veya windowed full-screen ile iyi fps alamazsın. Onun haricinde driverlarını güncel tuttuğunda ve eğer yırtılmalarla karşılaşıyorsan v-sync aktif ettiğinde bir sorun olmaması lazım. FPS olarak low ayarlarda tahminim 200fps
Overclock bi ram yaptım hocam bide performance enecher modunu açtım başka Overclock yapmadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

sabit alamazsın ya muhtemelen maalesef :peeposad:
Biostan yapabileceğim bir ayar varmı

Overclock bi ram yaptım hocam bide performance enecher modunu açtım başka Overclock yapmadım

Biostan yapabileceğim bir ayar varmı
ramleri xmp'ye alırsın max değerlerini almak için, onun haricinde biostan aklıma baska bisi gelmedi hocam :shy:

Tokuchi77

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
330
İsim
Ad Soyad
min 10k dan ver kime veriyorsan. kfg bilgisi ne durumda ?
kfg nedir?

Arkadaşlar şimdi bu sistem minimum 10.000 TL'ye satılabiliyor anladığım kadarıyla değil mi?

Tokuchi77

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
330
İsim
Ad Soyad
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,944