Neler Yeni

SİSTEMİM İÇİN EKRAN KARTI ÖNERİSİ

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
433
İsim
Yusuf Kaplan
Evet evet aynı yazıda olması için sizden kopyaladım zaten hocam :)
Hocam galiba taksitli alacaksınız. Hepsiburada yapı kredi bonus kart alacak yaştaysan bence al. Ürünlere vadesiz 12 ay taksit yapıyor. Ekran kartı için denemiştim yapmıştı. Hepsiburadadan işlemci+ekran kartı çekebilirsiniz 12 ay taksitle.

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
369
İsim
ozan başaran
İyi günler fotoğrafta belirttiğim sistemime ekran kartı alacağım(Sıfır tercihimdir). Bütçem 12k ya kadardır .İşlemciyle dar boğaz yapmayacak beni 3-4 sene üzmeden götürebilecek bir ekran kartı bakıyorum. Oynadığım oyunlar: Cs2, Gta5,Elden Ring,LoL.
Galax marka bir ekran kartı gördüm iki yıl içinde birebir değişim garantisi de hoşuma gitti. Amd ekran kartı hiç kullanmadım Nvdiaya çok alışığım arayüz vs olarak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sistemim
ikinci elden 6700xt alabilirsin

Payne0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Umutcan Özgür
Hocam galiba taksitli alacaksınız. Hepsiburada yapı kredi bonus kart alacak yaştaysan bence al. Ürünlere vadesiz 12 ay taksit yapıyor. Ekran kartı için denemiştim yapmıştı. Hepsiburadadan işlemci+ekran kartı çekebilirsiniz 12 ay taksitle.
20 yaşındayım alabilirim. Buna da bakacağım çok teşekkür ederim :)

ikinci elden 6700xt alabilirsin
Sıfırı da uygun bütçeme hocam alacaksam sıfır alırım muhtemelen.

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
433
İsim
Yusuf Kaplan
20 yaşındayım alabilirim. Buna da bakacağım çok teşekkür ederim :)
Eğer kredi kartın yoksa yüksek limitli alabilirsin kartı rahatça. Benim ekran kartı limitim diğer bankalarla dolu olduğu için az limitli alabildim. Kesinlikle işine yarar. Veya Trendyol finansbank kartı da var. O da 6 ay yapıyor vadesiz.

Payne0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Umutcan Özgür
Eğer kredi kartın yoksa yüksek limitli alabilirsin kartı rahatça. Benim ekran kartı limitim diğer bankalarla dolu olduğu için az limitli alabildim. Kesinlikle işine yarar. Veya Trendyol finansbank kartı da var. O da 6 ay yapıyor vadesiz.
Tamamdır hocam ona da bakacağım teşekkürler.

https://app.hb.biz/XThK59jFnx9D RX7700XT
Hepsiburada Premium Worldcard ile birlikte 12 ay taksitle peşin fiyatına üstelik 1000 lira hediyeyle alınabiliyormuş. Bu beni inanılmaz mutlu etti. Bahsettiğiniz bu olaydan dolayı çok teşekkür ederim. Sanırım son kararım bu olacaktır.

Son düzenleme:

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
433
İsim
Yusuf Kaplan
Tamamdır hocam ona da bakacağım teşekkürler.

https://app.hb.biz/XThK59jFnx9D RX7700XT
Hepsiburada Premium Worldcard ile birlikte 12 ay taksitle peşin fiyatına üstelik 1000 lira hediyeyle alınabiliyormuş. Bu beni inanılmaz mutlu etti. Bahsettiğiniz bu olaydan dolayı çok teşekkür ederim. Sanırım son kararım bu olacaktır.
1000 tl her 500 tl alışverişe 100 tl şeklinde veriliyor diye biliyorum. Tek seferde yapılan 10.000 TL'ye 1000tl veriliyor mu emin değilim. Müşteri hizmetlerine sor. Umarım öyledir. Ve yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. 1000 tl olmasa bile 12 ay ile çok rahat eder elin. İşlemciyi de araya ekleme şansın olur belki

Payne0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Umutcan Özgür
Evet evet kesinlikle 12 ay taksit olması her türlü rahatlatır. Vaktini ayırıp da bilgi veren herkese çok teşekkür ederim arkadaşlar. Danışabileceğim pek kimse yoktu sizler sayesinde kafamda fikirler oluştu. Cümleten iyi geceler dilerim. Blogu yeni görüp fikrini belirtmek isteyen her arkadaşımın da yazdıklarını okumaya devam edeceğim.

1000 TL her 500 TL alışverişe 100 TL şeklinde veriliyor diye biliyorum. Tek seferde yapılan 10.000 TL'ye 1000tl veriliyor mu emin değilim. Müşteri hizmetlerine sor. Umarım öyledir. Ve yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. 1000 TL olmasa bile 12 ay ile çok rahat eder elin. İşlemciyi de araya ekleme şansın olur belki
Hocam şimdi baktım dediğiniz gibi 100 lira şeklindeymiş. Bir de aklıma şu takıldı. alacağım ekran kartı 16.774 lira. PremiumWorld karta 12 ay peşin taksit yapılması için kartımın içinde hali hazırda 16.774 lira olmalı mı yoksa her ay ne kadar ödemem gerekirse onun olması yeterli mi? siz aldığınızda nasıl olmuştu?

Son düzenleme:

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
433
İsim
Yusuf Kaplan
Evet evet kesinlikle 12 ay taksit olması her türlü rahatlatır. Vaktini ayırıp da bilgi veren herkese çok teşekkür ederim arkadaşlar. Danışabileceğim pek kimse yoktu sizler sayesinde kafamda fikirler oluştu. Cümleten iyi geceler dilerim. Blogu yeni görüp fikrini belirtmek isteyen her arkadaşımın da yazdıklarını okumaya devam edeceğim.

Hocam şimdi baktım dediğiniz gibi 100 lira şeklindeymiş. Bir de aklıma şu takıldı. alacağım ekran kartı 16.774 lira. PremiumWorld karta 12 ay peşin taksit yapılması için kartımın içinde hali hazırda 16.774 lira olmalı mı yoksa her ay ne kadar ödemem gerekirse onun olması yeterli mi? siz aldığınızda nasıl olmuştu?
Bakiye içerisinde olmalı. 20k lik bir kart çıkartıp işini görebilirsin. Ve tam bilmiyorum belki o ekran kartı alınca 1000 tl verir. Onu müşteri hizmetlerine sorarak daha detaylı öğrenirsin.

Payne0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Umutcan Özgür
Bakiye içerisinde olmalı. 20k lik bir kart çıkartıp işini görebilirsin. Ve tam bilmiyorum belki o ekran kartı alınca 1000 TL verir. Onu müşteri hizmetlerine sorarak daha detaylı öğrenirsin.
Tamamdır Kart çıkartırken dediğiniz gibi yaparım. 500 lira üzeri her alışverişte 10 defaya mahsus olmak üzere 100 lira veriyormuş dediğiniz gibi. İyi geceler teşekürler:)

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
433
İsim
Yusuf Kaplan
Tamamdır Kart çıkartırken dediğiniz gibi yaparım. 500 lira üzeri her alışverişte 10 defaya mahsus olmak üzere 100 lira veriyormuş dediğiniz gibi. İyi geceler teşekürler:)
İşte kurnazlık 😁😁 10k altına taksit yapmıyor. 10k ya da 100 tl veriyor. Neyse illaki zamanla kullanılır ve o 1000tl alınır. Rica ederim hayırlı geceler

Top Bottom