Neler Yeni

Sistemim Nasıl Sizce Her Şey Doğru Mu?

djaxlee6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Burak
İyi dostum merak etme normal standart psu
Kasanin kumandası çıkmadı. Sıvı soğutucuyu ekran kartının sağındaki boşluğa takmışlar kasanın üstüne değil yani ben anlamıyorum bunlar hata mı yapıyor yoksa normal mi ? Yukarı takmaları gerekmiyormu bu sıvı soğutma yi nolur bir söyleyin ya kasanın üstünde değil fanlar kasanın içinde ekran kartının sağında kalan boşluğa takmışlar

Emirkanyvs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
373
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Sizler için hazır sistem araştırıp, öneri de bulunabilmem için etiketleyebilirsiniz.
Instagram
Emirkanyvs
Kasanin kumandası çıkmadı. Sıvı soğutucuyu ekran kartının sağındaki boşluğa takmışlar kasanın üstüne değil yani ben anlamıyorum bunlar hata mı yapıyor yoksa normal mi ? Yukarı takmaları gerekmiyormu bu sıvı soğutma yi nolur bir söyleyin ya kasanın üstünde değil fanlar kasanın içinde ekran kartının sağında kalan boşluğa takmışlar
Resim atar mısın ? Atabiliyorsan.

djaxlee6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Burak
Atayım buyrun.Buraya takmışlar fanları normal mi niye yukarı takmamislar ? Fanlar aşağı doğru bakmayacakmi yani yukarda değiller yukarıdaki mesh alan varya delikli alan hava alan yer oraya takilmasi lazım değil mi burda da olur mu ? Normal mi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Resim attım bakarmisiniz

Ekler

• IMG_20240709_201729.jpg
    IMG_20240709_201729.jpg
    1.2 MB · Hit: 19
Son düzenleme:

Emirkanyvs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
373
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Sizler için hazır sistem araştırıp, öneri de bulunabilmem için etiketleyebilirsiniz.
Instagram
Emirkanyvs
Atayım buyrun.Buraya takmışlar fanları normal mi niye yukarı takmamislar ? Fanlar aşağı doğru bakmayacakmi yani yukarda değiller yukarıdaki mesh alan varya delikli alan hava alan yer oraya takilmasi lazım değil mi burda da olur mu ? Normal mi ?

Resim attım bakarmisiniz
Valla hiç sıvı soğutma kullanmadım da gene de hiç bu şekilde bağlanan soğutma görmedim.

djaxlee6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Burak
Valla hiç sıvı soğutma kullanmadım da gene de hiç bu şekilde bağlanan soğutma görmedim.
Ya bu neden böyle ama tamda oturmuş oraya kasanın özelliği mi anlamadım cuk diyede oturmuş oraya tam ama neden üste takmamislar bilen varmı nolur söyleyin sıkıntı yaratır mı ya

djaxlee6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Burak
Şuan kasanın içi boş halde oyun oynamiyorken soğuk yani elimi kasanın içine koyduğumda içerisi serin . Sıvı soğutmanin fanlarida dönüyor sıkıntı olsa yeri yanlış olsa dönmez demi sıvı soğutma borusu ılık ama ora sogumamis nedense ? Yanlış mı düşünüyorum. Bu arada stres testi nasıl yapabilirim

Ve driverler yüklendi dedi ordaki adam chipset driver felan eksik bir driver olduğunu nasıl görebilirim yoksa tek tek tekrardan indirmem saçma mi olur ? Driver eksikmidir ki
Kasanın sıvı soğutmanin felan driveri varmı ? Anakart veya chipset driverini nerden görebilirim yüklü mü değil mi bilmiyorum

Emirkanyvs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
373
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Emirkanyvs
Dostum söylediklerin ile ilgili bilgim çok çok az youtube den araştır istersen ya da yeni bir konu aç.

Emirkanyvs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
373
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Emirkanyvs

Whelpley

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
RubyWoo
Sıvı soğutmanin kutusunda şuan yarı şırınga macun ve 4 tane vida gibi biseyler var Aldım kumandayi termal macunda yarısında, termal macun şırıngada full mu oluyor ilk başta kullanılmadan ? Çünkü full değil biraz aşağıda kapakta felan hiç macun izi yok o yüzden dedim ama eğer ilk başta fazla ise şırıngada şuan yarısında macun kullanmışlar bence

Top Bottom