Neler Yeni

Sistemim ne kadar eder?

Mingsar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert Mingsar
Merhabalar. Çok iyi olmayan ama aşırı kötüde olmayan bir sistemim var. Artık sistemimi satarak yeni bir masaüstü bilgisayar almak istiyorum. Bilgisayarımın tahmini piyasasının ne olacağı hakkında bir karar veremediğim için yardımlarınıza başvuracağım.

Anakart: Gigabyte GA-A320M-S2H DDR4 AM4 (garantisi bulunmuyor)
İşlemci: Ryzen 5 5600 ( 1 ay önce aldım hala 2 yıllık garantisi bulunuyor stock soğutucu var)
Ekran Kartı: MSI GTX960 GAMING 4G (garantisi bulunmuyor)
M2: Seagate Firecuda 510 250GB (1.5 yıl garantisi var)
SSD: James Donkey 240gb (garantisi bulunmuyor)
RAM: 2x Corsair Vengance 8GB 3000mh/z (ürünlerden birisinin garantisi bulunmuyor birisinin 1 yıllık garantisi var)
PSU: Powerboost 550w ( 6 aylık garantisi var)
Kasa: Hiper Harmony MID ATX (garantisi bulunmuyor 5 adet fanı vardır)

Kasanın temizliğini her ay 1 kez yaparım ve 6 ayda bir kesinlikle termal macun değiştiririm. Genllikle Corel Draw ve Adobe Photoshop gibi programlarda kullandım. Tahmini değeri sizce nedir?

Starlex

80+ Bronze
Merhabalar. Çok iyi olmayan ama aşırı kötüde olmayan bir sistemim var. Artık sistemimi satarak yeni bir masaüstü bilgisayar almak istiyorum. Bilgisayarımın tahmini piyasasının ne olacağı hakkında bir karar veremediğim için yardımlarınıza başvuracağım.

Anakart: Gigabyte GA-A320M-S2H DDR4 AM4 (garantisi bulunmuyor)
İşlemci: Ryzen 5 5600 ( 1 ay önce aldım hala 2 yıllık garantisi bulunuyor stock soğutucu var)
Ekran Kartı: MSI GTX960 GAMING 4G (garantisi bulunmuyor)
M2: Seagate Firecuda 510 250GB (1.5 yıl garantisi var)
SSD: James Donkey 240gb (garantisi bulunmuyor)
RAM: 2x Corsair Vengance 8GB 3000mh/z (ürünlerden birisinin garantisi bulunmuyor birisinin 1 yıllık garantisi var)
PSU: Powerboost 550w ( 6 aylık garantisi var)
Kasa: Hiper Harmony MID ATX (garantisi bulunmuyor 5 adet fanı vardır)

Kasanın temizliğini her ay 1 kez yaparım ve 6 ayda bir kesinlikle termal macun değiştiririm. Genllikle Corel Draw ve Adobe Photoshop gibi programlarda kullandım. Tahmini değeri sizce nedir?
Benzer sistem kullanıyorum bi 12 ila 17 arası gideri var

Top Bottom