Neler Yeni

Sistemim Rtx2060 ı destekler mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Chivas
Benim elimde rx 570 8gb rog strix oc var bunu satıp üstünü az bir para ekleyip güzel bi 2. El rtx 2060 almak istiyorum ama sistemim ;
Amd ryzen 3 3100
B450m s2h
8gb 3200mhz ram
500w 80+ psu
Bu sistem bu işlemciyle rtx 2060 ı rahat besler mi darboğaz yapar mı tam performans alabilirmiyim yapamam gereken en mantıklısı nedir hangi ekran kartını tercih etmeliyim 5-6k civarında ?

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,585
İsim
Oğuzhan Şahin
RX6600 6 6.5 civarına düşüyor

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
RX 6600 tercih edilmeli.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,969
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
RX 6600 kesinlikle.

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Chivas
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Rx 6600 neden hiç 3 3100 ile videosu yok peki
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilmem. youtuberlara sorun.

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,511
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
İNDİRİM PAYLAŞIMLARI, MİNİNG, GAMİNG PC BİLEŞENLERİ
Adam sisteminin ekran kartıyla uyumunu sormuş siz konuyla alakasız bir şekilde başka model kart tavsiye ediyorsunuz.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,969
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Adam sisteminin ekran kartıyla uyumunu sormuş siz konuyla alakasız bir şekilde başka model kart tavsiye ediyorsunuz.
İkinci el daha az performans veren bir ürün mü tercih edersin, hiç kullanılmamış daha yüksek performanslı bir ürün mü tercih edersin?

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,511
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
İNDİRİM PAYLAŞIMLARI, MİNİNG, GAMİNG PC BİLEŞENLERİ
İkinci el daha az performans veren bir ürün mü tercih edersin, hiç kullanılmamış daha yüksek performanslı bir ürün mü tercih edersin?
Arkadaşım önce sorusuna cevap verip sonrada onerini yaparsınız.

Yanlış mıyım?

Forum yetkililerinin buna bir çözüm bulması lazım.

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Arkadaşım önce sorusuna cevap verip sonrada onerini yaparsınız.

Yanlış mıyım?

Forum yetkililerinin buna bir çözüm bulması lazım.
Evet katılıyorum, sorusuna da cevap verebilirlerdi ama forum üyelerinin kötü bir amaçla bunu yazmadığını bildiğimiz için bir sorun olmuyor. Sadece sorusuna cevap verip geçmek yerine belki de büyük bir hata yapmaktan kurtardılar arkadaşı.

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,631
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Benim elimde rx 570 8gb rog strix oc var bunu satıp üstünü az bir para ekleyip güzel bi 2. El rtx 2060 almak istiyorum ama sistemim ;
Amd ryzen 3 3100
B450m s2h
8gb 3200mhz ram
500w 80+ psu
Bu sistem bu işlemciyle rtx 2060 ı rahat besler mi darboğaz yapar mı tam performans alabilirmiyim yapamam gereken en mantıklısı nedir hangi ekran kartını tercih etmeliyim 5-6k civarında ?
Muhtemelen problem yasamazsin R3 3100 besler ama 5 6k civarında kart istiyorsan diğer forumdașlarin da dediği gibi rx6600 tercih edebilirsin.

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Amd ryzen 3 3100
B450m s2h
8gb 3200mhz ram
500w 80+ psu
R3 3100 ile RTX 2060 bazı oyunlarda (özellikle işlemci odaklı) darboğaz yapabilir. Bunun için işlemciye OC yapabilirsin ama bununla uğraşmam ya da OC yapmayı bilmiyorum dersen de dediğim gibi bazı oyunlarda darboğaz kendini hissettirebilir. Benim internetteki kaynaklardan gördüğüm kadarıyla böyle anlatıyor deneyimleyen, bilen kişiler.

Bu arada bana kalırsa 2. el ekran kartı almayın. 2. el donanım parçaları satın alımının büyük bir kısmında sorun oluşuyor, satıcıyla problem yaşanabiliyor ya da parça arızalı çıkabiliyor. Bunun gibi baş ağrıtacak işlerle uğraşmak yerine 0 bir ürün almanı tavsiye ederim.

Top Bottom