Neler Yeni

Sistemleri karşılaştırın.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Kusura bakmayin burda bu laf bana geliyor arkadas teknobiyotikteki bu sistem Alınır mı? diye baslatti konuyu bende sistemdeki bazi parcalari ozellestirerek boyle daha iyi olur dedim arkadas incehesaptaki sistemi ozellestirerek daha iyisini yapiyorsa eyvallah hicbir lafim yok ama bir onceki konuda gelmis bize hakaret ediyor beyfendi sonra bos bos yorum yapmayin diyor daha iyisini bulduysa onu alsin ben bana ne gösterildiyse onun uzerinden ozellestirme yaptim
Dostum kendi hayal dünyada yaşıyorsun, laflarına dikkat et.

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,872
İsim
Okan Aslantaș
Dostum kendi hayal dünyada yaşıyorsun, laflarına dikkat et.
Laflarina dikkat et diyen adam bana 1 onceki konuda hakaret ediyor 😅 gulecegim yoktu 10 yasindaki cocukla girdigimiz tartismaya bak

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Laflarina dikkat et diyen adam bana 1 onceki konuda hakaret ediyor 😅 gulecegim yoktu 10 yasindaki cocukla girdigimiz tartismaya bak
Ben sana hiçbir zaman laf etmedim, yorumlarına ve verdiğin tavsiyelere laf ettim. Sen gelmiş direk bana laf ediyorsun. Laubali laubali konuşuyor kişiliğime laf ediyor. Kendi kafanda beni çocuk diye aşağılıyorsun. Yazık. Daha fazla uzatma, kirletmeyelim konuyu.

Midorchys

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
İsmet Ocakçı
Uzatmayın arkadaşlar

JAT-L41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,143
İsim
Jarvis-M
alttaki sistem daha iyi

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,872
İsim
Okan Aslantaș
Ben sana hiçbir zaman laf etmedim, yorumlarına ve verdiğin tavsiyelere laf ettim. Sen gelmiş direk bana laf ediyorsun. Laubali laubali konuşuyor kişiliğime laf ediyor. Kendi kafanda beni çocuk diye aşağılıyorsun. Yazık. Daha fazla uzatma, kirletmeyelim konuyu.
Arada canim sikildikca giriyoruz foruma yeni hangi konu varsa bikac oneride bulunup cikiyorum normalde zaten moralim en dipte bide ustune sen geliyosun bosu bosuna vaktimi harcadigim seye bak hadi size kolay gelsin ama yöneticiler nerde bilmem hep aktif oluyorlardi genelde

beritankorkusuz

80+ Silver

ZamperS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Emir Batın Karaoğlan
Instagram
instagram.com/emirbatin0
Twitter