Neler Yeni

sıvı soğutma alıcağım ama kararsız kaldım yardımcı olur musunuz?

LoserIl

80+ Bronze
Peerless Assain veya Phantom spirit şuanki işlemcini de, 7500f'i de soğutur hemde sıvı soğutmadan daha ucuz ve uzun ömürlü

MuhammedKazan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
Muhammed Kazan
İlgilendiği Kategoriler
bılgısayar ve bılgısayar bıleşenlerı toplama ve bılgı verme (Bende Olmayan Bılgısyar)
Phantom spirit al geç
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gereksiz phantom spirit yada assasin perless al boş para israfı sıvı soğutma ve kısa ömürlü
17226858911985883000707892517941.jpg

Fikriniz değişti mi acaba? Çünkü stok fan da 105⁰ görüyordum bu işlemcide ancak şu anda occt ile stress testi yapınca 52⁰ sonuç çıktı ve kasam asus tuf Gt301 öyle abartılı bi hava akışına sahip bi kasa da değil ayrıca ekran kartım sığmadığı için bi fanımı iptal ettim ona rağmen bu dereceler sence de mükemmel değil mi? Bilmeden yorum yapmayınız rica ediyorum.

Volkan:/

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Volkan
Alıntıyı görüntüle

Fikriniz değişti mi acaba? Çünkü stok fan da 105⁰ görüyordum bu işlemcide ancak şu anda occt ile stress testi yapınca 52⁰ sonuç çıktı ve kasam asus tuf Gt301 öyle abartılı bi hava akışına sahip bi kasa da değil ayrıca ekran kartım sığmadığı için bi fanımı iptal ettim ona rağmen bu dereceler sence de mükemmel değil mi? Bilmeden yorum yapmayınız rica ediyorum.
Sev mevzuyu yanlış anlamışsın o dereceleri spirit ile alıyorsun zaten önemli olan kısa olacak ömrü ve gereksiz fiyatı ilk defa kazık yiyip sevinen insan gördüm bu arada o ekranın görüntüsü olacağına hiç olmasın iğrenç duruyor

MuhammedKazan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
Muhammed Kazan
İlgilendiği Kategoriler
bılgısayar ve bılgısayar bıleşenlerı toplama ve bılgı verme (Bende Olmayan Bılgısyar)
Sev mevzuyu yanlış anlamışsın o dereceleri spirit ile alıyorsun zaten önemli olan kısa olacak ömrü ve gereksiz fiyatı ilk defa kazık yiyip sevinen insan gördüm bu arada o ekranın görüntüsü olacağına hiç olmasın iğrenç duruyor
konunun amacı senin hangisini daha iyi olduğunu söylemek.

Xearty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Barkın Tezel
Ryzen 5 7500 f için sıvı soğutucu önerisi olan var mı
İdcooling 224xt soğutur o işlemciyi sıvı soğutucuya boşuna para verme aynı 240lık sıvı soğutucuyla aynı performansı alırsın

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,338
İsim
kilan embappe
Baya kötü bir ürün.

Görüntüsü hoşuna gittiyse alabilirsin ama arkadaşların dediği gibi Peerles Assasin'in soğutamayacağı işlemci yok gibi bir şey.

MuhammedKazan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
Muhammed Kazan
İlgilendiği Kategoriler
önüne geleni aynı fanı önerüyorsun 0 bilgi

MuhammedKazan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
Muhammed Kazan
İlgilendiği Kategoriler
cunku alınabılecek en fp urun ondankı adam onu onerıyor
kendisi 80 derece ile oynuyor. onu geçtim konuda sıvı soğutucu olarak 2 tane ürün arasında seçim istedim ve fiyatı UMURSAMAYIN dedim

MuhammedKazan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
Muhammed Kazan
İlgilendiği Kategoriler
o fan 60 70 derece arası olur 80ne ulasamaz bıle
kendi konusuna bak knk

o fan 60 70 derece arası olur 80ne ulasamaz bıle
bende biliyorum o fanın sağlam olduğunu hatta 80 onun hatasından dolayı kaynaklanıyordur büyük ihtimalle. 0 bilgi dememin sebebi de bu.

kendi konusuna bak knk

bende biliyorum o fanın sağlam olduğunu hatta 80 onun hatasından dolayı kaynaklanıyordur büyük ihtimalle. 0 bilgi dememin sebebi de bu.
konuyla alakasız bi şekilde sürekli bana farklı ürün öneriyor hemde kule tipi ???

Top Bottom