Neler Yeni

Çözüldü✓ SIVI SOĞUTMA TERCİHİ 2. Sayfaya bakın

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Umut Metin
Merhaba bu ekran kartı 4060 mı ve ne zamandır kullanıyorsunuz maksimum kaç dereceleri gördü ve hot spot değerleri ne kadardı
Açıkça daha yeni aldım 1-2 hafta oldu olmadı ekran kartı çok yüksek derecelere çıktığını görmedim işlemci baya artıyor ama
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet 4060 ekran kartı

ConquerorXIV

80+ Gold
Araştırmadan direkt kasa üstünde 3 fanlık yer olduğu için 360MM bakmıştım fakat 240mm kadar destekliyormuş bu 240mm sıvı soğutma almayı düşünüyorum tavsiyelerinizi bekliyorum.

Tarzında sizce bunlardan hangisini tercih etmeliyim

Deep Cool Deepcool 240mm Le500 ile Deep Cool Deepcool Ls520 Se Rgb 240mm genellikle herkes Ls520 tercih ediyor bunların arasında çok fark var mı? veya güzel atabileceğiniz varsa bekliyorum.

7500f kullanmaya devam etmeyip 7800x3d gibi yükselteceksen ona iyi bir 360mm daha iyi olur
yani kasaya göre soğutucu alma, soğutucuya göre kasa al, o kasayı değiştir

LothbLoki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Enis Solak
Arctic liquid freezer 240mm nasıl sizce?

Ben kullanıyorum çok güzel, hatta bunların 3. nesli çıktı ve Türkiye'de satışları başladı, teknobiyotik gibi sayfalarda var bakabilirsin.

5600 işlemcim var eskiden 80 derecelere çıkıyordu arctic liquid freezer2 240 ile sessiz modda 55 derece üstüne geçmiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Umut Metin
Ben kullanıyorum çok güzel, hatta bunların 3. nesli çıktı ve Türkiye'de satışları başladı, teknobiyotik gibi sayfalarda var bakabilirsin.

5600 işlemcim var eskiden 80 derecelere çıkıyordu arctic liquid freezer2 240 ile sessiz modda 55 derece üstüne geçmiyor.
Peki 2. sayfanın sonunda bir fotoğraf var oraya sığar artic liquid?

LothbLoki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Enis Solak
Peki 2. sayfanın sonunda bir fotoğraf var oraya sığar artic liquid?
Şöyle ki bu soru da benim kafamı çok karıştırmıştı, şakasız en az 20 kez kasanın içini ölçmüşümdür sipariş etmek için. Kasanın içini ölçüp ürünün ölçüleriyle karşılaştırabilirsin. bu arada tavsiyem 280mm olan versiyonu, eğer kasanın içi yeterince büyükse onu bir düşün. 240 olan da çok iyi bu arada bu söylediğimden kafan karışmasın. Teknobiyotik sitesinde tam ölçüleri yazıyor ordan bakabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Umut Metin
Şöyle ki bu soru da benim kafamı çok karıştırmıştı, şakasız en az 20 kez kasanın içini ölçmüşümdür sipariş etmek için. Kasanın içini ölçüp ürünün ölçüleriyle karşılaştırabilirsin. bu arada tavsiyem 280mm olan versiyonu, eğer kasanın içi yeterince büyükse onu bir düşün. 240 olan da çok iyi bu arada bu söylediğimden kafan karışmasın. Teknobiyotik sitesinde tam ölçüleri yazıyor ordan bakabilirsin.
Çok sağ olun

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Umut Metin
Kasayı ölçtüm biçtim tek sorun şu oluyor uzunluk 27.7cm benim kasanın 27cm vidalamada sorun yaşatır mı sizce

LothbLoki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Enis Solak
Kasayı ölçtüm biçtim tek sorun şu oluyor uzunluk 27.7cm benim kasanın 27cm vidalamada sorun yaşatır mı sizce
İnan hiçbir fikrim yok öğrenmenin tek yolu denemek olur. Kasanın ön tarafında üstte fan varsa onu çıkartırsan ve egzozu biraz aşağı indirirsen belki oturabilir ama emin değilim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
941,089
Üyeler
147,996
Son üye
oguzhan010
Top Bottom