Neler Yeni

Sıvı soğutma Yanlış mı takılmış? normal mi ?

Asdera

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
erdem dolunay
Hocam yüz kişi sorun olmaz dese bir kişi sorun olur dese içine sinmeyecek birisin herhalinden belli burda herkes yardımcı olmaya çalışmış hala cevap alamamış anlaşılmamış gibi davranıyorsun. Lütfen aldığın yerden rica et ben bu şekilde kullanımdan rahatsızım mantık hatası görüyorum ve aldığım sistemde uzun vadede gönül rahatlığıyla kullanmak istiyorum radyatörü üst tarafa takabilir misiniz diye rica et çok basit bir işlem adımı iki dakikada yaparlar. Burda sana ne söylesek fayda etmiyor burda vaktini ve insanların vaktini daha çok tüketmenin gereği yok sende farkındasın içine sinmediğinin

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Mirhan Yalçın
Merhaba vatandan PC almıştım kurulumu onlar yaptı sıvı soğutma yukarda olur diye biliyorum ama fotoğraf ta attığım yere takmışlar bir sorun olurmu şuan çalışıyor yinede sorayım dedim. Kasa xigmatek anubis pro 4fx sıvı soğutucu cougar aqua argb 240 2x120mm
Fanların yönünü tam anlamadım ama konumunda sıkıntı yok doğru takılmış, kasalarda o bolüm zaten sıvı soğutma takmak için yapılır

djaxlee6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Burak
Fanların yönünü tam anlamadım ama konumunda sıkıntı yok doğru takılmış, kasalarda o bolüm zaten sıvı soğutma takmak için yapılır
ozaman neden herkes yanlıs takılmıs oraya takan ılk defa goruyorum dedı onu anlamadım bu forumlar ınsanları korkutmak ıcın mı var . dedıgınız gıbı oraya cuk oturmus ztn ama herkes farklı bısı soylıyo sımdıde ses cıkarma ve fps dusme sorunu basladı kasayı dun aldım bıde stres testı yaptım max 10 dkk bundan kaynaklı olamaz demı ?

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Öyle taktığını görünce akvaryum kasa falan sandım garip gerçekten

Sir Degonet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Kemal
Yav kardeşim dün gece 01:30 a kadar anlatamadık benden sonra sabaha 4:50 ye kadar devam etmiş yermemiş gün içinde gelmiş tekrar devam ediyor. ANLAMAZ KARDEŞİM ANLAMAZ ANLATAMAZSINIZ BOŞUNA UĞRAŞMAYIN TROLLÜĞE GİDİYOR ARTIK. Bu yaşa nasıl geldin onu düşüneceğim az müsade.

djaxlee6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Burak
Hocam yüz kişi sorun olmaz dese bir kişi sorun olur dese içine sinmeyecek birisin herhalinden belli burda herkes yardımcı olmaya çalışmış hala cevap alamamış anlaşılmamış gibi davranıyorsun. Lütfen aldığın yerden rica et ben bu şekilde kullanımdan rahatsızım mantık hatası görüyorum ve aldığım sistemde uzun vadede gönül rahatlığıyla kullanmak istiyorum radyatörü üst tarafa takabilir misiniz diye rica et çok basit bir işlem adımı iki dakikada yaparlar. Burda sana ne söylesek fayda etmiyor burda vaktini ve insanların vaktini daha çok tüketmenin gereği yok sende farkındasın içine sinmediğinin
ya hala fan dıyosun mesajlara bı baksana fandanmı bahasedıyorum ben gomecek ınsanmı arıyosunuz ya siz git bi mesajı oku ne demısım ben allahım yarabbım ya hala fan dıyor kasadan cızırtı gıbı ses gelıyo dıyorum fps sorunu yasıyorum dıyorum stres testı sıkıtı yapmısmıdır parcalara dıyorum hala fan dıyosun ..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yav kardeşim dün gece 01:30 a kadar anlatamadık benden sonra sabaha 4:50 ye kadar devam etmiş yermemiş gün içinde gelmiş tekrar devam ediyor. ANLAMAZ KARDEŞİM ANLAMAZ ANLATAMAZSINIZ BOŞUNA UĞRAŞMAYIN TROLLÜĞE GİDİYOR ARTIK. Bu yaşa nasıl geldin onu düşüneceğim az müsade.
ben fan sorrmuyorum suan baska konu acvmıs gıbı baska soru soruyorum eger attıgım mesajlara bakmıyosanız yargılayacak ınsan arıyosanız baska adam arayın sıze baska soru soruyorum hala fan dıyosunuz sız sakamısınız kasadan sıvı sogutmadan ses gelmesının sebebi fps dusemsının sebebı ne dıyorum stres testı zarar vermısmıdır dıyorum hala fan dıyor saka gıbı BASKA KONU SORUYORUM BEN SİZE BURDA

Sir Degonet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Kemal
Arkadaşa uzay kasa resmini attık hala içine sinmedi çünkü anlamak biyetinde değil .

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Mirhan Yalçın
ozaman neden herkes yanlıs takılmıs oraya takan ılk defa goruyorum dedı onu anlamadım bu forumlar ınsanları korkutmak ıcın mı var . dedıgınız gıbı oraya cuk oturmus ztn ama herkes farklı bısı soylıyo sımdıde ses cıkarma ve fps dusme sorunu basladı kasayı dun aldım bıde stres testı yaptım max 10 dkk bundan kaynaklı olamaz demı ?
Yeni üyeler onlar garip garip yorumları var genelde göz ardı ediyorum, sıcaklık konusuna gelirsek nasıl bir ses sorunu var ve sıcaklıklar kaç derece

djaxlee6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Burak
Arkadaşa uzay kasa resmini attık hala içine sinmedi çünkü anlamak biyetinde değil .
ne resmi neden bahsedıyoısunuz sız ?

Komedi bak neler yazmış 😂😂😂😂😀
hocam allaha emanet olun yargılayacak ınsan bulmada basarılar mesajlara bakmadan konusmayın.

Yeni üyeler onlar garip garip yorumları var genelde göz ardı ediyorum, sıcaklık konusuna gelirsek nasıl bir ses sorunu var ve sıcaklıklar kaç derece
ya şimdi ben valoya girdigim zaman yada oyunlara gırdıgım zaman kasanın ıcınden sürtme cızırtı gibi ses gelıyo ama alt tab yapınca valoranttan ses anında gidiyo tekrar gorev cubugundan valoya gırınce ses yıne baslıyo ve fps de düne göre 100 düştü nerdeyse

oyunlarda ekran kartı 80 civarı işlemci de 65-70 felan
normalmı bunlar yoksa stres testı zarar vermıs olabılırmı cok az test ettım ama max 10 dkk
onu gectım fps nıye azaldı dune gore

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Mirhan Yalçın

hocam allaha emanet olun yargılayacak ınsan bulmada basarılar mesajlara bakmadan konusmayın.

ya şimdi ben valoya girdigim zaman yada oyunlara gırdıgım zaman kasanın ıcınden sürtme cızırtı gibi ses gelıyo ama alt tab yapınca vlodan ses anında gidiyo tekrar gorev yonetıcısınden valoya gırınce ses yıne baslıyo ve fps de düne göre 100 düştü nerdeyse

Cızırtı genelde coil whine yani bobin cızırtısının sesi olur genelde ekran kartı veya psudan gelir muhtemelen yük altına girince oluyor. Fps konusuna gelirsek o konu hakkında bir tahminim yok bu kadarda takmanın anlamı yok

Sir Degonet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Kemal

ya şimdi ben valoya girdigim zaman yada oyunlara gırdıgım zaman kasanın ıcınden sürtme cızırtı gibi ses gelıyo ama alt tab yapınca valoranttan ses anında gidiyo tekrar gorev cubugundan valoya gırınce ses yıne baslıyo ve fps de düne göre 100 düştü nerdeyse

normalmı bunlar yoksa stres testı zarar vermıs olabılırmı cok az test ettım ama max 10 dkk
onu gectım fps nıye azaldı dune gore
Sana sıvı soğutmanın o kasalarda oraya takıldığının resmin attık ayeıca ses sorun var ise forumda diğer tüm arkadaşlar alıp geri getirip gönlünce istediğini yaptırmanı tavsiye etti . Ama sen sonuç odaklı düşünüp bize cevap vermiyorsun senin yaptığın şöyle yaptım şöyle oldu şundan dolayımıdır şumudur böylemidir diye atnı şeyleri tekrar tekrar ediyorsun. Yani sistem sıfır garantide olan sisteme kimse el vurmak istemez ve vurulmamalı özelliklede sen .

djaxlee6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Burak
Cızırtı genelde coil whine yani bobin cızırtısının sesi olur genelde ekran kartı veya psudan gelir muhtemelen yük altına girince oluyor. Fps konusuna gelirsek o konu hakkında bir tahminim yok bu kadarda takmanın anlamı yok
Stres testinden dolayı ise çok pişman olacağım ama 10 dkk lik ekran kartı ve işlemci stres testi sıfır PC için sıkıntı yaratır mı cidden ? Bu konuda ne düşünüyorsunuz ? Yoksa alakası yokmudur boşuna mı stres testini kafama takıyorum? Sanki o seste sıvı soğutmanin pompasindan geliyor gibi ama ekran kartından da olabilir ama dinlediğim kadarıyla sıvı soğutmadan geliyor
Dün böyle ses varmıydi bilmiyorum ama dün FPS daha yüksekti şuan düştü oyun oynarken bile kasanın içi buz gibiydi ısınma yoktu dünde oyun oynarken yukteydi ama ses varmıydi bilmiyorum

Sana sıvı soğutmanın o kasalarda oraya takıldığının resmin attık ayeıca ses sorun var ise forumda diğer tüm arkadaşlar alıp geri getirip gönlünce istediğini yaptırmanı tavsiye etti . Ama sen sonuç odaklı düşünüp bize cevap vermiyorsun senin yaptığın şöyle yaptım şöyle oldu şundan dolayımıdır şumudur böylemidir diye atnı şeyleri tekrar tekrar ediyorsun. Yani sistem sıfır garantide olan sisteme kimse el vurmak istemez ve vurulmamalı özelliklede sen .
Ben elimi değmedim ztn kasaya sadece stres testi yaptırdım bunlari yazacagina stres testi bir sıkıntı yapmaz dersin ve fps in neden düştüğünü söylersin anlarim

O kasalarda derken ? Bana bir fotoğraf attınız şair ne demek istemiş gibi ama diğerleri de oraya takilmaz dedi herkes ilk başta senin mesajını unuttum bile ve o kasalarda derken ne demek istedin ? Benim şu anki kasada oraya mi takılıyor anlamında mi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
999,060
Üyeler
158,239
Son üye
eyopisikok
Top Bottom