Neler Yeni

Sıvı soğutucu ile fan farkı nedir ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
İlkin Melikzade
Merhaba arkadaşlar.Bir sorum olacaktı sıvı soğutucu ile fan arasındakı fark nedir bunlardan hangisi daha iyidir onu bilmek istiyordum yani GTX 1650S için hangisini önerirsiniz böyle çok ısınmasını istemiyorum ekran kartının bunların arasındakı farkı anlatırmısınız lütfen şimdiden herkese teşekkürler.

sc4rled

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
scarled.
Merhaba arkadaşlar.Bir sorum olacaktı sıvı soğutucu ile fan arasındakı fark nedir bunlardan hangisi daha iyidir onu bilmek istiyordum yani GTX 1650S için hangisini önerirsiniz böyle çok ısınmasını istemiyorum ekran kartının bunların arasındakı farkı anlatırmısınız lütfen şimdiden herkese teşekkürler.
İşlemcin nedir

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
İlkin Melikzade
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sistemin orta bi sistem, yani sıvı soğutmaya kesinlikle ihtiyacın olmaz, işlemcin ısınıyorsa kule tipi fan bakabilirsin
Anladım teşekkürler.Birde sizce Amd R3 3100 işlemciyle GTX1650 Super ekran kartı oyunlarda Ultra ayarlarda darboğaz olurmu sizce ?

sc4rled

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
scarled.
Anladım teşekkürler.Birde sizce Amd R3 3100 işlemciyle GTX1650 Super ekran kartı oyunlarda Ultra ayarlarda darboğaz olurmu sizce ?
darboğaz söz konusu olmaz, iki parçada birbiriyle gayet uyumlu, ama her oyunu ultrada oynatmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
İlkin Melikzade
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
darboğaz söz konusu olmaz, iki parçada birbiriyle gayet uyumlu, ama her oyunu ultrada oynatmaz.
Ben bilmiyorum misal olarak hangi oyunu oynatmaz ultrada ? Bu arada ultra,highden bir seviye üst olan öyle mi ?

sc4rled

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
scarled.
Ben bilmiyorum misal olarak hangi oyunu oynatmaz ultrada ? Bu arada ultra,highden bir seviye üst olan öyle mi ?
ultranın bi altı genellikle çoğu oyunda high´dır, CS:GO GTA gibi genel oyunları yüksek ayarlarda oynayabilirsin ama RDR2 olsun Cyberpunk olsun bunlar highte oynatmaz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,624
Üyeler
157,102
Son üye
never met
Top Bottom