Neler Yeni

Sıvı Soğutucu Önerileri

Mosesque

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emirhan A.
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Teknoloji

Eseemex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Eseemex TR
Merhabalar yine ben :) i5 10400f işlemcim var ve kule tipi almayı planlıyordum annem bir daha uğraşmayalım iyisini al dedi sıvı soğutucuya karar verdim 240mm desteği var üst panelin https://www.vatanbilgisayar.com/coo...-v2-120mmx2-rgb-led-sivi-sogutma-sistemi.html bu nasıl olur? Anakartım B460M-K

ek= yakın zamanda sistem değiştirebilirim!

Bu soğutucu iyi bir işlemci soğutucu değil kendim de kullanıyorum memnun kalmadım. Fiyatının da yüksek olduğunu düşünüyorum. İşlemcinizi soğutur ama eğer sistem değişmeyi düşünüyorsanız memnun kalmazsınız kesinlikle.

Deepcool - bitfenix modelleri bakılabilir o konuda öneri veremeyeceğim ama bu kesinlikle iyi değil.

Mosesque

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emirhan A.
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Teknoloji
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu soğutucu iyi bir işlemci soğutucu değil kendim de kullanıyorum memnun kalmadım. Fiyatının da yüksek olduğunu düşünüyorum. İşlemcinizi soğutur ama eğer sistem değişmeyi düşünüyorsanız memnun kalmazsınız kesinlikle.

Deepcool - bitfenix modelleri bakılabilir o konuda öneri veremeyeceğim ama bu kesinlikle iyi değil.
Merhabalar CS de artık FPS drop yemeye başladım boştayken fotoğraf açınca bile 73 derece görüyor anlam veremedim msi afterburnerda ki değerler doğru ise... bana baya iyi bir soğutucu ve termal macun lazım 3 senedir değişmedi termal macun aldığımdan beri soğutucu ile ilgili bir şey yapmadım yine iyi dayandı aslan parçası

Gif Man

80+ Gold

ThE LoSt

80+ Gold
Merhabalar yine ben :) i5 10400f işlemcim var ve kule tipi almayı planlıyordum annem bir daha uğraşmayalım iyisini al dedi sıvı soğutucuya karar verdim 240mm desteği var üst panelin https://www.vatanbilgisayar.com/coo...-v2-120mmx2-rgb-led-sivi-sogutma-sistemi.html bu nasıl olur? Anakartım B460M-K

ek= yakın zamanda sistem değiştirebilirim!
O soğutucu yerine alttaki ürünü alabilirsiniz.

Top Bottom