Neler Yeni

Sıvı Soğutucumdan Ses Geliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
ÇağkanKaplan
Öncelikle Herkezin Ramzanı Mübarek Olsun, Bi Soruda Bulunucaktım O Nedenle Sizlere Danışıyım İstedim Youtube Sayfanızı Da Severek Takip Ediyorum Şimdi Sorum Şu, cooler master masterliquid ml240l Sıfı Soğutucu Kullanıyorum Bugun Fark Ettim Ki Kasadan Ses Geliyor Yan Kapağını Açıp Baktığımda Ses Devam Ediyordu Nerden Geldiğini Anlamam İçin Tek Tek Ekran Kartı Da Dahil Söktüm Sorunun Nerde Olduğunu Görmem İçin, Sorunu Tespit Ettim Sıvı Soğutucudan Geliyormus, Ponpa Pinini Çıkardığımda Ses Kesildi Bir An için Tekrardan Taktım Çok Küçük Bir Ses Suya Benzicek Şekilde Geliyor Ben Fanlarda Belki Hata Vardır Die Öle Parçaları Söküp Baktım Hemde Dip Bir Temizleme Yaptım Sonrası Youtube Üzürinden Araştırdım Çou Kişide Bu Şekilde bir şey Varmış Arada O Şekilde Su Sesi Geliyor Kendince Gidip Belirli Aralıklarda Yüke Bindiğinde Tekrardan Aynı Sesi Duyuyormuşuz Bu Ne Kadar Doğru Bilmiyorum, Bilgisayar Parçalarını Da Söktüm Tekrar Aynı Şekilde Taktım Fakat Ponpa Kablosunu Doğrumu Taktım Onun İçinde Bilgi Almak İstedimö Cpu Değerlerimi Paylasıcam Simdi Normal Çalışanı Sistemin 40 Derece Yük Altında 57 58 Arası Bu Değerler Nasıldır Yanlış Olan bir şey Varmı Fan Ayarlarınla Oynamam Lazım Mı Beni Bilgilendirirseniz Sevinirim Şimdiden Çok Sağolun Sistem Bilgilerimi Alta Paylasıp Fotorafta Ekliyorm.

Intel® Core™ i7-10700K İşlemci​

GSKILL 16GB (4x8GB) 32GBTRIDENT Z DDR4 3200MHz CL16​

COOLER MASTER MASTERLIQUID ML240L V2 2x120mm RGB​

GIGABYTE Z590 AORUS PRO AX Intel Z590 Soket 1200 DDR4 5400MHz​

Intel 660P 1TB 1800MB-1800MB/s NVMe M.2 QLC SSD

MSI R7 370 GAMING 2G 2GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı​

Deep Cool MATREXX 50 ADD-RGB Led Fanlı ATX Oyuncu Kasası​

GIGABYTE AORUS P750GM 750W 80+ Gold Full Modüler 120mm Fanlı PSU​

ASUS 27"XG27VQ 1ms(mprt)144hz FullHD HDMI+DP+DVI FreeSync​

Ekler

• ....png
    ....png