Neler Yeni

Sivilce izi ve akne nasıl geçer?

Hidro Dinamik

80+ Bronze
En İyi Cevap
1

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Cildiyeden randevu alıp bir doktora görünüyorsun sana uygun ilaçları veriyor. Başkalarının kullandığı sende olumsuz sonuçlar çıkarabilir. Ben de vaktiyle doktora gitmiştim akne ve izlerden eser kalmadı.

• Beğen
Reaksiyonlar: xipl

xipl

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cildiyeden randevu alıp bir doktora görünüyorsun sana uygun ilaçları veriyor. Başkalarının kullandığı sende olumsuz sonuçlar çıkarabilir. Ben de vaktiyle doktora gitmiştim akne ve izlerden eser kalmadı.
Ne kadar sürede geçti hocam ?

emektar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
288
İsim
Anıl Çakırbeyli
aile hekımıne git azitro yaz de artık sıvılcen yok

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,451
İsim
Burak Doğan

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,226
İsim
Kaan
ortalama kaç yaşında gidilmeli

Ensar Bey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,379
İsim
Ensar Bey
Doktorların kullandırdığı ürünler iyileşmeme hiç etki içinde bulunmadı.
Zaten çok yeşillik yiyordum sağlıklı bir cilt için fazla yeşillik yemek ve fazla su içmek önemlidir, bir ara çok fazla sivilce çıkmıştı bir kaç ay kalıp geçti.
Sivilcelerin ilacı benim için çok fazla yeşillik tüketmektir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Metin Kandemir
İlgilendiği Kategoriler
Donanım-Elektrik,Elektronik-Tıbbi Cihaz Teknikeri- Kısacası elektronik olan her şey
çay ağaçlı sabun, keçi sütlü sabun, arı sütü ballı lifli sabun ve çay ağacı yağı sivilceleri yok ettiği gibi sivilce lekelerine de çözümdür.
(bu arada nereden biliyorsunda kesin konuşuyorsun diye soran olursa aktar dükkanım var ve bu işin eğitimini aldım.)

xipl

80+
çay ağaçlı sabun, keçi sütlü sabun, arı sütü ballı lifli sabun ve çay ağacı yağı sivilceleri yok ettiği gibi sivilce lekelerine de çözümdür.
(bu arada nereden biliyorsunda kesin konuşuyorsun diye soran olursa aktar dükkanım var ve bu işin eğitimini aldım.)
hocam hangisin alayım ?

Top Bottom