Neler Yeni

Öneri Siz de durumlar nasıl ?

justbeku

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Berke Kuzu
Instagram
id/justbeku
Steam
id/justbeku
Facebook
justbeku
Twitter
justbeku
Zonguldak/Alaplı da benim durumum bu şekilde evde kalmak durumunda kaldığımız bu dönemde. Kendimi bildim bileli burası böyleydi ve alt yapı çalışmasına hiç bir firma yanaşmıyor ne kadar söyleyenler olsa da. Benimki nispeten anlaşılabilir büyük bir yerde yaşamıyorum sonuçta. Adını duyan herkesin bileceği yerlerde yaşayıp da bu şekilde durumlarla karşılaşanlar var mı aramız da merak ettim. Alt yapılarımızın gelişmesi gerekiyor sonuçta bende küçük bir yerde de yaşasam köyde kasaba da değilim bir ilçe merkezindeyim.

Ekler

• speed.jpg
    speed.jpg
    33 KB · Hit: 60

Emircan67

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
emircan duran
Zonguldak/Alaplı da benim durumum bu şekilde evde kalmak durumunda kaldığımız bu dönemde. Kendimi bildim bileli burası böyleydi ve alt yapı çalışmasına hiç bir firma yanaşmıyor ne kadar söyleyenler olsa da. Benimki nispeten anlaşılabilir büyük bir yerde yaşamıyorum sonuçta. Adını duyan herkesin bileceği yerlerde yaşayıp da bu şekilde durumlarla karşılaşanlar var mı aramız da merak ettim. Alt yapılarımızın gelişmesi gerekiyor sonuçta bende küçük bir yerde de yaşasam köyde kasaba da değilim bir ilçe merkezindeyim.
zonguldak çaycumada köyde yaşıyorum altyapı 0 :)

ahmet947

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
ahmet
yaw oda bişimi geçen oyun yüklüodum sonuç

Ekler

• ulıkuhhgvfsd.PNG
    ulıkuhhgvfsd.PNG
    2.3 KB · Hit: 52

Emircan67

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
emircan duran

robin

80+ Silver
PING ms
5
DOWNLOAD Mbps
28.00
UPLOAD Mbps
5.64
Bende durum böyle (kablolu)

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,764
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Kocaeli/Başiskele/Kullar'da bir mahalledeyim. Altyapı o kadar kötü ki hızım 8 mbit'in üzerine çıkınca bağlantı tamamen kopuyor.
Çözümü bilinmedik bir internet sağlayıcısında buldum, İksir Wifi. Kendileri kablosuz internet iletimi sağladıkları sağladıkları için altyapı umurlarında değil. İstersen altyapın hiç olmasın, internet kablosuz olarak geliyor. Çatıya bir alıcı yerlerştiriliyor ve istasyondan verilen internet bu alıcıya geliyor, sonra da kablolarla modeme. Herhangi bir hava olayından da kesinlikle etkilenmediğini eklemek isterim.
15 mbit indirme ve 3 mbit yükleme için 65 TL ödüyoruz. Oyunlarda da ms-ping değeri 21 civarında dolaşıyor. (League of Legends)

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Bende böyle :(

Ekler

• Screenshot_20200501-201014.jpg
    Screenshot_20200501-201014.jpg
    126.6 KB · Hit: 34