Neler Yeni

Sizce bu hazır sistemi almalı mıyım?

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,760
İsim
Emir
oyunlar için amd işlemciler daha iyi.Ek olarak DDR(ram için )dediğimiz bir olay var.Ek olarak attığın sistem ddr4,benim ki ddr5 daha yüksek frekans olduğu için daha yüksek performans veriyor
anakartı biostar b650e pro yapıp alabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Mirhan Yalçın

mahlukat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Enes Tunç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Biraz bakıyım alınmaz bu arada toplama olur mu
Yani belirttiğim gibi aşağı yukarı oynayacağım oyunlar belli bütçeme göre en iyi performansı nasıl alacaksam o şekilde olsun isterim.

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
702
İsim
Ege
Bütçem 28 bandında ve bilgisayar parçalarından o kadar anlamıyorum sizce bu sistem bu fiyata değer mi?
Genelde Valorant, GTA V, Cs gibi oyunlar oynuyorum iyi performans verir mi?

Alınmaz bu gereksiz pahalı. Bütçe varsa şunu alabilirsin
Görseldeki gibi özelleştirsen 28k civarı yapıyor ama bu işlemci yaz aylarında ısınır ucuz yollu soğutucuya ihtiyacın var
Bunu alıp işi şimdiden çözebilirsin. Sistemin ssd 500gb yeterli gelmeyedebilir bütçe varsa ona göre 16gb yerine 32gb ram Adata 1TB ssd falan yapabiliriz. Bütçe varsa güç kaynağı da geliştirilebilir. Max bütçe verirseniz ona göre bakalım.

Ekler

• 1712575222109.png
    1712575222109.png
    66.8 KB · Hit: 19

mahlukat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Enes Tunç
Alınmaz bu gereksiz pahalı. Bütçe varsa şunu alabilirsin
Görseldeki gibi özelleştirsen 28k civarı yapıyor ama bu işlemci yaz aylarında ısınır ucuz yollu soğutucuya ihtiyacın var
Bunu alıp işi şimdiden çözebilirsin. Sistemin ssd 500gb yeterli gelmeyedebilir bütçe varsa ona göre 16gb yerine 32gb ram Adata 1TB ssd falan yapabiliriz. Bütçe varsa güç kaynağı da geliştirilebilir. Max bütçe verirseniz ona göre bakalım.
Max bütçem 29

mahlukat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Enes Tunç
Eğer 500gb yetecekse attığım sistemi görseldeki gibi özelleştirin 28.7k falan ediyor. Soğutucu işini 2 3 ay sonra yazın çözün ya da attım zaten bir model.
Şu anlık bütçem bu ama ilerde parçaları yükseltmeyi düşünüyorum. Bu sistem oynayacağım oyunlarda iyi performans verir mi?

Top Bottom