Neler Yeni

Sizce bunda kodlama yapabilir miyim?

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
438
İsim
Yusuf Kaplan
Bundan yazılım yapılabilir mi? C# kodlama yapacağım ama derslerde örnek kodlar ve not alacağım. Bunları evdeki ana pcye geçireceğim. Normal laptop istemiyorum. Tablet ve laptop ikisi bir arada bir şey istiyorum. Buna da klavye takılıyormus. Huawei matebook e bakiyordum onda Windows 11 yüklü ama sıfır satışı yok. Sizin bildiğiniz tablet ve laptop ikisi bir arada cihaz varsa öneri beklerim

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,161
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Bundan yazılım yapılabilir mi? C# kodlama yapacağım ama derslerde örnek kodlar ve not alacağım. Bunları evdeki ana pcye geçireceğim. Normal laptop istemiyorum. Tablet ve laptop ikisi bir arada bir şey istiyorum. Buna da klavye takılıyormus. Huawei matebook e bakiyordum onda Windows 11 yüklü ama sıfır satışı yok. Sizin bildiğiniz tablet ve laptop ikisi bir arada cihaz varsa öneri beklerim
İçine linux kurarsan belki.

ama garanti dışı kalabilirsin.

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
438
İsim
Yusuf Kaplan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Android de nasıl c# yazacaksın
istegım ıkısı bır arada laptop. bundan soru soruyorum. bılsem sorar mıyım sence? onerın varsa eger laptop tablet seklınde acıgım onerıye
Mesaj otomatik birleştirildi:

İçine linux kurarsan belki.

ama garanti dışı kalabilirsin.
yok benım amacım tablet laptop. bu o mu dıye merak ettım. huaweı matebook e vardı. sıfırlarını bulamadım acaba o gıbı bırsey mı dıye merak ettım

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,161
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası