Neler Yeni

Sizce corona testleri ne kadar doğru?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Aware

80+ Silver
Boş ve dayanaksız yorumlar. 2023 de hemen sorunları çözülecek aynen. Kapatsınlar uzunca diyorsun la para yok ekonomi dönmezse arkanı silecek peçete bulamazsın konuşuyorsun.
Ne alakası var bende para olmadığından bahsediyorum zaten ama para neden yok ampüller yüzünden yok sorun orada. Neyse 2023 yılını bekliyorum.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10

Gloxy

80+ Bronze
En İyi Cevap
7
Kapatsınlar uzunca diyorsun la para yok ekonomi dönmezse arkanı silecek peçete bulamazsın konuşuyorsun.
Some ampül problems...
Paranın olmaması onların yüzünden zaten sorun burada. Ekonominin içine ettiler her şeyin içine ettikleri gibi. Ekonomi çöp her şey çöp onların yüzünden güzelim ülkeyi mahfettiler.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10

Aware

80+ Silver
Çok sığ bir düşünce. Aşı olana virüs bulaşmıyor mu 😂
Aşı ne diye çıktı? Bağışıklık için,korunma için. Bulaşmıyor mu dedim ? Hayır. Daha hafif atlatıyor. Sığ düşünce başkasını önemsemeyip kendimi düşünüyorum gibi boş yorumlara sığınandır. Korunmak için aşı olmak ya da hiç dışarı çıkmaman lazım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
Negatiflik sahte olabilir ama pozitiflik sahte olamaz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok sığ bir düşünce. Aşı olana virüs bulaşmıyor mu 😂
Nezle gibi atlatıyorsun ama

Gloxy

80+ Bronze
Dostum aşı , %90 kadar bulaşı engelliyor.

Bulaşıyor tabi ancak ayakta grip gibi atlatılıyor. Hastahaneye yatma oranları epey düşüyor. Aşı her yönden mantıklı hocam.
Kanka aşıyı sen mi yaptın?
Burada grip aşısı gibi 30 yıllık bir aşıdan bahsetmiyoruz. Aşı 2 yılda çıktı. Belki aşıyı olanlar 3 yıl sonra büyük bir yan etki görecek. Bu kadar hızlı güvenmeniz bana üzüntü veriyor. İnsan içinde ne olduğunu bilmeyen bir şeyi vücuduna sokuyor...

Aware

80+ Silver
Some ampül problems...
Paranın olmaması onların yüzünden zaten sorun burada. Ekonominin içine ettiler her şeyin içine ettikleri gibi. Ekonomi çöp her şey çöp onların yüzünden güzelim ülkeyi mahfettiler.
Akp li değilim. Olaylara mantıklı bakıyorum sadece. Büyük ülkeler bile zorlanıyor pandemide bizim iyi atlatmamız imkansıza yakındı zaten. Eğer kapanarak olsaydı Amerika, İngiltere gibi ülkeler hala kapanık olurdu. Ekonomisi iyi olan da kötü durumda. Eğer akpli istiyorsan etiketleyim onla tartış şans burda!

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Kanka aşıyı sen mi yaptın?
Burada grip aşısı gibi 30 yıllık bir aşıdan bahsetmiyoruz. Aşı 2 yılda çıktı. Belki aşıyı olanlar 3 yıl sonra büyük bir yan etki görecek. Bu kadar hızlı güvenmeniz bana üzüntü veriyor. İnsan içinde ne olduğunu bilmeyen bir şeyi vücuduna sokuyor...
Belki virüs 3 yıl sonra etki gösterecek ? bir bitmediniz ya. Aşının içinde ne olduğunu nasıl bilmiyorsunuz ?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,157
Üyeler
140,782
Son üye
emre.blgn
Top Bottom