Neler Yeni

Sizce dinler gerçek mi?

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,608
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
Bir şey demenize bir şey demediğimi fark etmeniz için tekrardan bir şey demek istemiyorum.

Görüşünüzü tam olarak şu an yaptığınız gibi neticesini bana bırakarak ve “bence durum vahim” tarzı kişisel cümlelerle ifade ederek dikte etmemenizi tavsiye etmiştim ve siz de ilk mesajdan uygulamaya başladığınıza göre sizi tebrik ederim.
yaptığım dikte etmekse benim için kötü bir şey değil dikte etmek, ben kendimi bu şekilde izah ediyorum. sizi veya herhangi birini kırmak istemem, tek maksadım fikirlerimi belirtmek ve tartışmak.

Emsal

80+ Silver
yaptığım dikte etmekse benim için kötü bir şey değil dikte etmek, ben kendimi bu şekilde izah ediyorum. sizi veya herhangi birini kırmak istemem, tek maksadım fikirlerimi belirtmek ve tartışmak.
Kardeşim(gerçek manasıyla)
Bana göre konu hakkında vardığın sonuçları ifade ederken özellikle ilk alıntıladığım mesajına daha dikkatli bakarsan bir neticeye varıp (varabilirsin senin kendinle ilgili) o neticeye ulaşmayan farklı düşünenlerle ilgili sen niçin böyle düşünüyorsun diye sormak hakikate daha uygun olurdiye düşünmekteyim ancak mesela bana böyle düşünüyorsan çok vahim gibi henüz tam olarak nasıl düşündüğümü bilmeden peşin bir ifade ile kendi görüşüne zorlamaktı kastım

Benim amacımda seni kırmak değil senin de başkalarını kırmanı istemediğimden kendimce gördüğüm bir hatayı dile getirmek istedim

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,608
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
Kardeşim(gerçek manasıyla)
Bana göre konu hakkında vardığın sonuçları ifade ederken özellikle ilk alıntıladığım mesajına daha dikkatli bakarsan bir neticeye varıp (varabilirsin senin kendinle ilgili) o neticeye ulaşmayan farklı düşünenlerle ilgili sen niçin böyle düşünüyorsun diye sormak hakikate daha uygun olurdiye düşünmekteyim ancak mesela bana böyle düşünüyorsan çok vahim gibi henüz tam olarak nasıl düşündüğümü bilmeden peşin bir ifade ile kendi görüşüne zorlamaktı kastım

Benim amacımda seni kırmak değil senin de başkalarını kırmanı istemediğimden kendimce gördüğüm bir hatayı dile getirmek istedim
haklısın hocam, "durum vahim" gerçekten nezaketsiz bir tabirdi, özür dilerim.

Emsal

80+ Silver
haklısın hocam, "durum vahim" gerçekten nezaketsiz bir tabirdi, özür dilerim.
Estağfirullah hocam burda yazarken iyice düşünüp yazıyorum ben de karşılıklı yüzyüze konuşsak büyük ihtimalle ben de bir sürü hata yapacam
Kusura bakma sende

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,608
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
Estağfirullah hocam burda yazarken iyice düşünüp yazıyorum ben de karşılıklı yüzyüze konuşsak büyük ihtimalle ben de bir sürü hata yapacam
Kusura bakma sende
Sorun yok hocam ne kusuru. İyi geceler diliyorum size.

Kratos2008

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
964
İsim
Ömer
Instagram
aydomer39
Steam
1316142768
Arkadaşlar sizce dinler gerçekmi neden var din gerçeksede somut bir kanıt varmı mesela kuran da namaz nasıl kılınacağı yazmiyormuş okumadım tabikide bilmiyorum hiç instagram kitlesinden duymustum ama baska bir kitapta anlatılıyor benim istediğim şey sadece o kitaptaki bilgiler internetteki kanıtlar haricinde
Tabikide benim anlayacağım şekilde çünkü hiç bir dini bilmiyorum yaş 16 metafizik hakkındaki düşünceleriniz nedir
Yok değil knk ben yazdım

Golf 4 R32

80+ Silver
dinden çıkmaya meyilliyim çok düşünürsem çıkarım o yüzden düşünmüyorum

alovra

80+ Bronze
Top Bottom