Neler Yeni

Sizce dinler gerçek mi?

Kratos2008

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
964
İsim
Ömer
Instagram
aydomer39
Steam
1316142768
sen mi yazdın şimdi kuran ı
ben yazmadım dostum ironi anlıyacağını düşünüyorum şuan herkes kendi kafasından bişey atıyor ve din oluyor bunu söylemeye çalışıyorum git 2 bişey salla prim kas dinine isim ver oldu bitti ekstra olarak şeytanın kardeşiyim falan de

alovra

80+ Bronze
ben yazmadım dostum ironi anlıyacağını düşünüyorum şuan herkes kendi kafasından bişey atıyor ve din oluyor bunu söylemeye çalışıyorum git 2 bişey salla prim kas dinine isim ver oldu bitti ekstra olarak şeytanın kardeşiyim falan de
kusura bakmayın son zamanlarda bu konuda çok saçmalıyo insanlar ciddisiniz sanmıştım

Kratos2008

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
964
İsim
Ömer
Instagram
aydomer39
Steam
1316142768
kusura bakmayın son zamanlarda bu konuda çok saçmalıyo insanlar ciddisiniz sanmıştım
islamı insanlar artık kötü yere çekiyor araplar fazla abartıyor türkiyedeki zaten hocaların verdiği bilgiler çok garip her şey düzgündü siyaset dine göre yönetilene kadar insanların dine düşman olmalarından biri de türkiyede siyasetle ic ice olmasıdır

alovra

80+ Bronze
islamı insanlar artık kötü yere çekiyor araplar fazla abartıyor türkiyedeki zaten hocaların verdiği bilgiler çok garip her şey düzgündü siyaset dine göre yönetilene kadar insanların dine düşman olmalarından biri de türkiyede siyasetle ic ice olmasıdır
o kısmı pek bilmem ama tr deki hocalar dinden soğutan cinsten deniliyor hep geçen adam mersedesin içinde fakirler cennette daha çok bolluk yaşayacak gibi bişey demişti buna benzer bir laf tı tam hatırlamyorum

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
fix 3 güne bir açılıyo böyle konular. eski konulara bak hocam. aynı şeyler tekrar tekrar anlatılacak çünkü. kendinde oku bak ona göre karar verirsin.
cidden şu konular forumda tartışılacak konular değil .
Bunları yüzyüze ve uzun saatler boyunca canlı bir biçimde tartışmak iyi oluyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
906,823
Üyeler
140,705
Son üye
emirkhan