Neler Yeni

Öneri Sizce Hangi MIDI Klavye Daha İyidir?

Nasparus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,684
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, JS, İktisat, Felsefe, İslam, Müzik
Midi klavye almayı düşünüyorum ve şu iki modelden birini alacağım. FL Studio kullanıyorum Ableton öğreniyorum

Novation Launchkey 25: https://www.akakce.com/midi-klavye/en-ucuz-novation-launchkey-25-mk3-fiyati,861865324.html

Arturia MiniLab MK II: https://www.akakce.com/midi-klavye/en-ucuz-arturia-minilab-mk-ii-25-tus-fiyati,1139846974.html

Novation hoşuma gitti sizin fikirleriniz nedir?
Mesaj otomatik birleştirildi:

yanlış konu seçmiş olabilirim uyarırsanız sevinirim

Atikan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Atikan
Novation Launchkey mk3 almayı düşünüyorum acaba fl studio ile tam senkronizasyonlu kullanabilirmiyim ve hangi ayarı yapmam gerekiyor acaba

Nasparus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,684
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Novation Launchkey mk3 almayı düşünüyorum acaba fl studio ile tam senkronizasyonlu kullanabilirmiyim ve hangi ayarı yapmam gerekiyor acaba
Fl studio da bazı tuşlar çalışmıyor. Ableton ile tamamen senkron çalışıyor. Şimdi tam bilgi sahibi değilim kardeşim daha iyi biliyor. O cevaplayacak yakın zamanda.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
hasan adıgüzel
Akai MPK Mini nasıldır
İncelemelerini izledim beni tatmin etti. Padleri fl studioda ne kadar etkili olur bilemem ama. Alırsan 2. el sarı siteden alabilirsin ve artan parayla da 2. el ses kartı alabilirsin diye düşünüyorum. Ben şahsen öyle yapardım.

Nasparus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,684
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İncelemelerini izledim beni tatmin etti. Padleri fl studioda ne kadar etkili olur bilemem ama. Alırsan 2. el sarı siteden alabilirsin ve artan parayla da 2. el ses kartı alabilirsin diye düşünüyorum. Ben şahsen öyle yapardım.
Alalı aylar oldu hocam.

Nasparus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,684
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Fl studioda pitch ve mod'u ayarlamak gerekiyor hocam videoları bulunuyor internette. Diğer tuşları bilmiyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
917,474
Üyeler
142,282
Son üye
Bugracan1903
Top Bottom