Neler Yeni

Sizce hangi oyuncu mousepadi ?

çılgınHamsi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Yusuf

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,657
İsim
Deniz Efe
90x40 hariç attıklarının ikisi de aynı sadece desenleri farklı. eğer fps oyunları oynuyorsan onlardan biri olsa daha iyi olur bu bütçe de ki en kaliteli mousepadler bunlar şuan 90x40 olan biraz daha kalitesiz kalıyor onların yanında. ben de vaxxee rengini almayı düşünüyorum beyaz mouse ile güzel kombin olur gibi

çılgınHamsi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Yusuf
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
90x40 hariç attıklarının ikisi de aynı sadece desenleri farklı. eğer fps oyunları oynuyorsan onlardan biri olsa daha iyi olur bu bütçe de ki en kaliteli mousepadler bunlar şuan 90x40 olan biraz daha kalitesiz kalıyor onların yanında. ben de vaxxee rengini almayı düşünüyorum beyaz mouse ile güzel kombin olur gibi
hocam dediğin mousepad aldınmı memnunmusun ?

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,657
İsim
Deniz Efe
hocam dediğin mousepad aldınmı memnunmusun ?
Dün elime ulaştı hocam tek sorunu biraz kalın ve sert ama görüntüsü ve kalitesi cidden aşırı iyi yüzeyi biraz değişik alışmak biraz zor oluyor fakat gerçekten steelserieslere göre çok daha iyi kesinlikle öneririm şuan gayet memnunum aşırı sağlam duruyor kayması her yerde eşit mouse'un

çılgınHamsi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Yusuf
Dün elime ulaştı hocam tek sorunu biraz kalın ve sert ama görüntüsü ve kalitesi cidden aşırı iyi yüzeyi biraz değişik alışmak biraz zor oluyor fakat gerçekten steelserieslere göre çok daha iyi kesinlikle öneririm şuan gayet memnunum aşırı sağlam duruyor kayması her yerde eşit mouse'un
hangi renk aldınız ? beyaz mouse ile nasıl duruyor ?

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,657
İsim
Deniz Efe
Vaxee modelini aldım ve gayet uyumlu oldular çok güzel duruyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

şu indirime girmiş

çılgınHamsi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Yusuf
Vaxee modelini aldım ve gayet uyumlu oldular çok güzel duruyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

şu indirime girmiş
bunu almayı düşünüyorum beyaz mouse nasıl durur ve mousepad kaliteleri aynımıdır coğu kisi bu daha iyi diyorlar doğrumu ?

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,657
İsim
Deniz Efe
bunu almayı düşünüyorum beyaz mouse nasıl durur ve mousepad kaliteleri aynımıdır coğu kisi bu daha iyi diyorlar doğrumu ?
farkları yok diye biliyorum beyaz mouse ile güzel duruyor bende ki diğerini bilemem

Top Bottom