Neler Yeni

Sizce hangisi seçmeliyim?

Meran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Anıl
Fiyat farkı önemsiz. Uzun süre bilgisayar basında olduğum için bilek desteği önemli. Bu iki klavye harici bilek destekli bunlardan iyi öneriniz varsa değerlendirebilirim. Bütçe maksimum 2 bin TL.Teşekkür ederim

1)

ASUS TUF GAMING RA05 K3 D/RD Red Switch Türkçe RGB Mekanik Gaming Klavye​

2.)

XPG Summoner Cherry MX Red Switch Türkçe Q USB Mekanik Kablolu Gaming Klavye (SUMMONER5A-BKCTR)​

Mesaj otomatik birleştirildi:

Fiyat farkı önemsiz. Uzun süre bilgisayar basında olduğum için bilek desteği önemli. Bu iki klavye harici bilek destekli bunlardan iyi öneriniz varsa değerlendirebilirim. Bütçe maksimum 2 bin TL.Teşekkür ederim

1)

2.)

XPG Summoner Cherry MX Red Switch Türkçe Q USB Mekanik Kablolu Gaming Klavye (SUMMONER5A-BKCTR)​

Ayrıca klavye tepkimesi benim için çok önemli. Bastıgım gibi oyunda hemen algılaması lazım. Bu serilik oluyormu klavyelerdede monitörler gibi . Oluyorsa hangisi daha seridir. Bilgili arkadaşlar yazarsa sevinirim. Teşekkürler.

Ekler

• IMG_7760.png
    IMG_7760.png
    590.9 KB · Hit: 20
  • IMG_7759.png
    IMG_7759.png
    629.4 KB · Hit: 20

quietbebek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
741
İsim
Batuhan
Asus'un bu modelin çınlama sesi var diyorlar ben olsam xpg alırdım ama asusun yazılımı daha iyi

Meran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Anıl
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Asus'un bu modelin çınlama sesi var diyorlar ben olsam xpg alırdım ama asusun yazılımı daha iyi
Valla kararsızım xpg yazılım sorunu yaşayabilirim sanırım. Sorunsuz en hızlı algılama hangisindedir. Çınlama neye engel? Sadece kötü ses mi?

quietbebek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
741
İsim
Batuhan
evet tuşa bastıktan sonra hafif bi ses bazıları zamanla geçiyor

quietbebek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
741
İsim
Batuhan
xpg speed silver bakabilirsin o zaman

Meran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Anıl
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
xpg speed silver bakabilirsin o zaman
Kanka biraz araştırma yaptım. Suni derisi büyük sorunmuş. Hep yıpranmış. 1 yıl sonra bilek desteksiz yola devam ediyor insanlar . Asusa yöneldim. Başka bilek destekli secenegim var mı 2k limitle?

quietbebek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
741
İsim
Batuhan
Kanka biraz araştırma yaptım. Suni derisi büyük sorunmuş. Hep yıpranmış. 1 yıl sonra bilek desteksiz yola devam ediyor insanlar . Asusa yöneldim. Başka bilek destekli secenegim var mı 2k limitle?
yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,188
İsim
Murat Orhan

1)

2.)

Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca klavye tepkimesi benim için çok önemli. Bastıgım gibi oyunda hemen algılaması lazım. Bu serilik oluyormu klavyelerdede monitörler gibi . Oluyorsa hangisi daha seridir. Bilgili arkadaşlar yazarsa sevinirim. Teşekkürler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,011
Üyeler
141,074
Son üye
Kenan3925
Top Bottom