Neler Yeni

Sizce kel mi kalacağım ?

Merhaba arkadaşlar , ince telli yapıya sahip saçlarım var. Babam kel değil ama benim saçlarım nasıl diyim bu kıvrım yerleri olur ya hani kafanin ustunde saçın başladığı yer işte orada bi boşluk var bildiğiniz yani boşluktan kastım saçlarımın önlerinde bişey yokken o saçımın başladığı yerde seyrelme var bu da bana kel kalacagimi düşündürüyor. Yani saç dökülmesi görmüyorum ama yksden dolayı çok stres yapıyorum onun bir etkisi var mıdır? Kendimi rahatlatmak adına dermatologa da gideyim mi yani genetikse artık yapcak bişey yok..

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,157
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Merhaba arkadaşlar , ince telli yapıya sahip saçlarım var. Babam kel değil ama benim saçlarım nasıl diyim bu kıvrım yerleri olur ya hani kafanin ustunde saçın başladığı yer işte orada bi boşluk var bildiğiniz yani boşluktan kastım saçlarımın önlerinde bişey yokken o saçımın başladığı yerde seyrelme var bu da bana kel kalacagimi düşündürüyor. Yani saç dökülmesi görmüyorum ama yksden dolayı çok stres yapıyorum onun bir etkisi var mıdır? Kendimi rahatlatmak adına dermatologa da gideyim mi yani genetikse artık yapcak bişey yok..
Yanlardan mi bahsediyorsun hocam? Eger oyle ise doktora gitmeni tavsiye ederim. Benim de ayni sekilde yanlar da hafif bosluklar var doktora gittim bir sey yok dedi. Sac cizgisiyle alakali bir durum yani. Yine de doktora gorunmen en sagliklisi olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yanlardan mi bahsediyorsun hocam? Eger oyle ise doktora gitmeni tavsiye ederim. Benim de ayni sekilde yanlar da hafif bosluklar var doktora gittim bir sey yok dedi. Sac cizgisiyle alakali bir durum yani. Yine de doktora gorunmen en sagliklisi olur.
Eger cok suphen var ise cocukluk fotograflarina bakmani tavsiye ederim. Benim cocukluktan beri oyleymis meger alnim biraz genis. Ayni durum babamda da var fakat kisa sacli oldugu icin hic belli olmuyor. Ben uzun sacli oldugum icin saclarimi hafif geriye cekince belli oluyor. Eskiden kahkullerim varmis mesela ondan dolayi hic farketmemisiz. Belki sende de benzer durum vardir.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam alnım çok büyük değil bide kafamın üst bölgesinde açılma var saçımın kıvrım yerinde

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,324
İsim
Lokman Doğan
Stresten dolayı dökülür ama bu kadar tskma ne kadar takarsan o kadar çok dökülür.
Market şampuanlari yerine kaliteli şampuan veya sabuna geç.
Saçına yağ filan sürüyorsan diplere sürme saçını döker

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,157
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Hocam alnım çok büyük değil bide kafamın üst bölgesinde açılma var saçımın kıvrım yerinde
O zaman doktora gitmeniz en mantiklisi hocam dokulme olup olmadigini en net onlar soyler. Benim sac diplerime buyutec tarzi bir seyle bakmislardi ismini bilmiyorum aletin.

SyleeXin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Görkem Tezer
evet kel kalacaksın sert olabilir ama tarif ettiğinin tamamen aynısı var ve doktora gittim erkeksi açılma var dedi ilaç falan verdi ama etki etmedi hala tekrar görünücem bi ara gidip (benim saçımda ince telli)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
evet kel kalacaksın sert olabilir ama tarif ettiğinin tamamen aynısı var ve doktora gittim erkeksi açılma var dedi ilaç falan verdi ama etki etmedi hala tekrar görünücem bi ara gidip (benim saçımda ince telli)
Hocam doktora gittim hicbisey yok dedi saç hücrelerinde yani bisey goremedi ben biraz psikolojik öyle düşünüyormusum yani öyle bir durum yokmus kel kalmamı gerektirecek

SyleeXin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Görkem Tezer
Hocam doktora gittim hicbisey yok dedi saç hücrelerinde yani bisey goremedi ben biraz psikolojik öyle düşünüyormusum yani öyle bir durum yokmus kel kalmamı gerektirecek
benimde içime kurt düşürdün şimdi bende başak doktora mı gitsem dediğinin tamamı bende var çünkü yinede senin adına çok sevindim hocam

Top Bottom