Neler Yeni

Sizce ne yapmalıyım çok utandım?

kubat3406

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Kubat otuzşubat
Bugün dershanede öğle arası arkadaşım beni dışarıda birlikte yemek yemeye çağırdı ama param olmadığı için gidemedim çok utandım evimiz dershaneye yakın her gün öğlen arası eve gidip evde yemek yiyip tekrar dershaneye gidiyorum ailemin durumu yok bu yüzden param da yok arkadaşıma karşı utandım param yok demeye kim söyler ki kim gururunu kılar ki değil mi? Ne yapmalıyım sizce?

seyfo-dayı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
577
İsim
Kerpeten
Bugün dershanede öğle arası arkadaşım beni dışarıda birlikte yemek yemeye çağırdı ama param olmadığı için gidemedim çok utandım evimiz dershaneye yakın her gün öğlen arası eve gidip evde yemek yiyip tekrar dershaneye gidiyorum ailemin durumu yok bu yüzden param da yok arkadaşıma karşı utandım param yok demeye kim söyler ki kim gururunu kılar ki değil mi? Ne yapmalıyım sizce?
Kanka diyetteyim de gitme işte nolucak utanıcak bişey yok derslerine bak sen

TİTAN.

80+ Platinum
Hiç bir şey yapma hayır de geç
Bu durumun utanılacak bir durum değil

Kara*

80+ Silver
Utanma dostum bunlar kafaya takılacak sorunlar değil. Max şey dersin peder para vermiyor bende uğraşmıyorum onun lafıyla tarzından geçiştirmeli bir bahane at evinde ye yemeğini.

kubat3406

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Kubat otuzşubat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka diyetteyim de gitme işte nolucak utanıcak bişey yok derslerine bak sen
Bunların aynısını arkadaşına da söyle. Eve gidip yemek yeme olayını ben de yapıyordum ve arkadaşım da benimle aynı durumdaydı . Birbirimizi anlıyorduk yani
utanılacak bir durum yok dostum sakın kendini arkadaşına karşı mahcup hissetme
Utanma dostum bunlar kafaya takılacak sorunlar değil. Max şey dersin peder para vermiyor bende uğraşmıyorum onun lafıyla tarzından geçiştirmeli bir bahane at evinde ye yemeğini.
Ailemin maddi durumu yok hazır yemekler de çok pahalı bu yüzden söyleyemedim utandım o arkadaşıma yalandan ben hazır yemekler sevmiyorum teşekkür ederim zaten evim burada hemen yakın buraya eve gidiyorum şimdi dedim arkadaşım çok ısrar etti gel ben sana ısmarlayayım vallahi dedi yeminler etti başka bir zamana diye söz verdim şimdide o arkadaşım o zaman yarına gel öğlen arasında seninle birlikte yemek yiyelim dedi aileme söyledim ailem bir şey olmaz olur git yemek ye arkadaşınla dedi bende ailemi düşünüyorum

Kara*

80+ Silver
Ailemin maddi durumu yok hazır yemekler de çok pahalı bu yüzden söyleyemedim utandım o arkadaşıma yalandan ben hazır yemekler sevmiyorum teşekkür ederim zaten evim burada hemen yakın buraya eve gidiyorum şimdi dedim arkadaşım çok ısrar etti gel ben sana ısmarlayayım vallahi dedi yeminler etti başka bir zamana diye söz verdim şimdide o arkadaşım o zaman yarına gel öğlen arasında seninle birlikte yemek yiyelim dedi aileme söyledim ailem bir şey olmaz olur git yemek ye arkadaşınla dedi bende ailemi düşünüyorum
kırma 1 seferliğine ye sonra salarsın

Kara*

80+ Silver
Yarın yemek yiyeyim onla o zaman ama ya bana diğer seferler de sürekli gel yemek ye derse i zaman ne yapayım onu kırmadan
Babanın katı biri olduğunu söyle dediğim gibi, aile dersen hafif kalır onla uğraşıyoruz tarzından laflar et numaradan bir daha ısrar edeceğini sanmam.

kubat3406

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Kubat otuzşubat
evde bedava varken niye dışarıya vereyim de. o da öyle yapmanın mantıklı olduğunu anlar zaten

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,768
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Kardeşim ciddi söylüyorum maddi olarak yardımcı olmak isterim istersen yanlış anlama sakın amacın küçük düşürmek değil bir nebze katkı da bulunmak

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
941,157
Üyeler
148,010
Son üye
art_ee
Top Bottom