Neler Yeni

SİZCE PİYASA DÜZELİRMİ

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Eren sarıkaya
Arkadaşlar sizce bu piyasa yıllarca böyle mi gider yoksa bu sene veya önümüzdeki sene düzelirmi?
Ben 2022 de düzeleceğini düşünüyorum ama fiyatlarda çok düşme olmayabilir

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX
umarım en kısa zamanda düzelir bilgisayar alacağım ve bu durumdan çok şikayetçiyim abdullah abiyi bekliyorum oda kısa zaman içerisinde değil iler ki zamanlarda çıkaracağını arz etti en kısa sürede pc mi elime almak istiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Eren sarıkaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
umarım en kısa zamanda düzelir bilgisayar alacağım ve bu durumdan çok şikayetçiyim abdullah abiyi bekliyorum oda kısa zaman içerisinde değil iler ki zamanlarda çıkaracağını arz etti en kısa sürede pc mi elime almak istiyorum
Benimde param var ve rtx 3060 sistem bekliyorum inşallah en kısa zamana alabiliriz bu gidişle stoğa girdiğinde DART1 alıcam

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX
Benimde param var ve rtx 3060 sistem bekliyorum inşallah en kısa zamana alabiliriz bu gidişle stoğa girdiğinde DART1 alıcam
dart1 stoğa gelirmi sizce
Mesaj otomatik birleştirildi:

şuan ilkine göre çok pahalı yanlış hatırlamıyorsam ilk çıktığında 10bin türk lirası idi

JeyliBon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
389
İsim
Ahmet Aslan
Arkadaşlar sizce bu piyasa yıllarca böyle mi gider yoksa bu sene veya önümüzdeki sene düzelirmi?
Ben 2022 de düzeleceğini düşünüyorum ama fiyatlarda çok düşme olmayabilir
1 senesi daha var gibi ama inşallah uzun bir süre böyle gider kızgın atmayın benim işime bu geliyo

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Eren sarıkaya
Ben takip ediyorum sabah bazen geliyor bir iki kez geldi stokları çok sıkı takip etmek lazım

1 senesi daha var gibi ama inşallah uzun bir süre böyle gider kızgın atmayın benim işime bu geliyo
Ben zaten böyle 3 5 kartla yapılmasına hiç kızmıyorum ama 200 tane kart alanlar inşallah hepsi batar

şuan ilkine göre çok pahalı yanlış hatırlamıyorsam ilk çıktığında 10bin türk lirası idi
Evet şuan 14 bin lira

JeyliBon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
389
İsim
Ahmet Aslan
Ben takip ediyorum sabah bazen geliyor bir iki kez geldi stokları çok sıkı takip etmek lazım

Ben zaten böyle 3 5 kartla yapılmasına hiç kızmıyorum ama 200 tane kart alanlar inşallah hepsi batar
Katılıyorum ama şimdi beddua etmeye de gerek yok ama tekrar diyorum 200 kartla falan yaparlar hakkımıza giriyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Eren sarıkaya
Katılıyorum ama şimdi beddua etmeye de gerek yok ama tekrar diyorum 200 kartla falan yaparlar hakkımıza giriyor
Şuan bu kripto para olayı beni okadar kötü etkilediki çok büyük zararlar ettim ondan dolayı çok öfkeliyim böyle bot yazıp kart satın alanlara falan

Top Bottom