Neler Yeni

Sizce kilolu mu oluyorum ya da oldum mu?

Lalnasaur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Emir Sarp
onlar daha çok kilo yapmaz mı?
aksine!! protein depolarıdır ve kasların için önemlidir, yani protein karbonhidart al, en azından dumble al ve evde çalış dışarıda yürü ve kilo ver, evde yaparsın hemde daha rahat yaparsın ve ayrıca kilondan utanma bende 181 boya 90 kilo falanım hani ama hem boydan hemde gyme gittiğim için o kadar göstermiyor yani demem o ki önemli olan kendine güvenmen kimse seni yargılamaz, aksine destekleyenlerde olur, İnsta verirsen sana diyet programı atabilirim, tam uyamasanda en azından az çok ne yiyip yemeyeceğini anlarsın ^^

aksine!! protein depolarıdır ve kasların için önemlidir, yani protein karbonhidart al, en azından dumble al ve evde çalış dışarıda yürü ve kilo ver, evde yaparsın hemde daha rahat yaparsın ve ayrıca kilondan utanma bende 181 boya 90 kilo falanım hani ama hem boydan hemde gyme gittiğim için o kadar göstermiyor yani demem o ki önemli olan kendine güvenmen kimse seni yargılamaz, aksine destekleyenlerde olur, İnsta verirsen sana diyet programı atabilirim, tam uyamasanda en azından az çok ne yiyip yemeyeceğini anlarsın ^^
anladım. dc varsa söyle ordan ekliyeyim.

pbkalfa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Poyraz Büyükkalfa
Sizce kilolu mu oluyorum ya da oldum mu? Sizce bu kilo alımımın sebebi ergenlik mi? 15.5 yaşındayım bu arada.
2022, Eylül Boy:175 Kilo 65
2022 Aralık Boy: 176 Kilo 69
2023, Mayıs Boy:177 Kilo:68
2023, Eylül Boy:177 Kilo 75
Ekim-Kasım 177 boy 77 kilo
Şu an 177 boy 80 kilo
Sizce çok mu hızlı alıyorum yoksa bu ergenlikten midir?
kilo alımının neden ve nasıl durduracağımı hiç bilmiyorum.
bu forumda benden yaşça büyüklerim benim yaşımdayken böyle bir durumla karşılaştılar mı?
Ne yaptınız?
Hocam kalori açığınız çok fazla. Yaktığınızdan çok kalori almışsınız. Ya yaktığınız kalori miktarı azalmış (ki bu düşük ihtimal) veya yediğiniz kalori artmış. Kendime kıyaslayacağım boylarımız benzer ben 176 cm 68 kiloyum ve göbek var :D Sizin öyle bir sorun yoktur umarım

Hocam kalori açığınız çok fazla. Yaktığınızdan çok kalori almışsınız. Ya yaktığınız kalori miktarı azalmış (ki bu düşük ihtimal) veya yediğiniz kalori artmış. Kendime kıyaslayacağım boylarımız benzer ben 176 cm 68 kiloyum ve göbek var :D Sizin öyle bir sorun yoktur umarım
benim göbek öyle çokta belli olmuyor eğer dar giyinmediysem. belki eskisine göre daha fazla yiyorumdur ama bana hiçte öyle gelmiyor. ha ama yağlanma oldu mu evet oldu. göbek biraz daha şişti. benim göğüsler önde olduğundan göbeğin belli olmasını engelliyor gibi.

pbkalfa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Poyraz Büyükkalfa
şu programla 15 kilo vermiştim zamanında egefitness çok büyük ya.
Adam kalori konusunda yalan söylüyor ama antrenman güzel 👍
Mesaj otomatik birleştirildi:

benim göbek öyle çokta belli olmuyor eğer dar giyinmediysem. belki eskisine göre daha fazla yiyorumdur ama bana hiçte öyle gelmiyor. ha ama yağlanma oldu mu evet oldu. göbek biraz daha şişti. benim göğüsler önde olduğundan göbeğin belli olmasını engelliyor gibi.
Göğüsler önde derken?

Göğüsler önde derken?
Yani göğüs kafesim genetik anlamda yukarı öne doğru çıkık gibi bişey. göbek daha geride kalıyor gibi oluyor ama kilo alınca biraz öne geldi göbek. yine de oversize giyindiğimden belli olmuyor. fakat göğüslerime biraz yağlı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,195
Üyeler
152,627
Son üye
Ilitharath
Top Bottom