Neler Yeni

Sizce Sistemim nasıl ?

exe50

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Furkan Örnek
@AhmeTCaN27 Evet ama sıvı soğutma kalitesi SSD kalitesi anakart kalitesi Ram kalitesi Kasa kalitesi bunların marka ve kalitelerinde de fark var
Gamepower Frisby kasa yerine corsair kasa gibi düşünün Bu arada 7500F benim işlemciden bir tık düşük

AhmeTCaN27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
467
İsim
Ahmet

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
benım gibi sadece buraya üye olmaları gerek demi bana girşite başkasına olursan atarız dediler
Eskiden malum foruma üyeydim ama çok katı kuralları var cümlenin sonuna nokta koymadım diye bazen 3 gün falan ban yiyordum burası şimdilik çok iyi yeni yeni ısınmaya başladım

AhmeTCaN27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
467
İsim
Ahmet
@AhmeTCaN27 Evet ama sıvı soğutma kalitesi SSD kalitesi anakart kalitesi Ram kalitesi Kasa kalitesi bunların marka ve kalitelerinde de fark var
Gamepower Frisby kasa yerine corsair kasa gibi düşünün Bu arada 7500F benim işlemciden bir tık düşük
hasbinALLAH
1698760707334.png

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
Hocam biliyorum. Bende. Zaten sonuna "😂" koydum. Ciddi olsam koymazdım.
Nasıl yapıyorsunuz anlamıyorum bir tarafta çok katı kurallar var samimiyet yok ama mesajına hemen cevap veriliyor diğer taraf esnek kurallar samimi üyeler ama biraz daha durgun uçurum kadar fark var nasıl ikisine de uyum sağlıyorsunuz

SnareEcho

80+ Silver
Nasıl yapıyorsunuz anlamıyorum bir tarafta çok katı kurallar var samimiyet yok ama mesajına hemen cevap veriliyor diğer taraf esnek kurallar samimi üyeler ama biraz daha durgun uçurum kadar fark var nasıl ikisine de uyum sağlıyorsunuz
Technopat'ta pek takılmıyorum. Buradan ban yiyen eski arkadaşlar var onlarla konuşuyorum, bir de arada birkaç konuyla ilgileniyorum. Burada aktifim daha çok.

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
Technopat'ta pek takılmıyorum. Buradan ban yiyen eski arkadaşlar var onlarla konuşuyorum, bir de arada birkaç konuyla ilgileniyorum. Burada aktifim daha çok.
Anladım hocam ben oraya hiç alışamadım cümlenin sonuna nokta koymadım diye 3 gün ban yiyordum cidden çok sinir bozucu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,873
Üyeler
140,711
Son üye
Eko_Ekoo
Top Bottom