Neler Yeni

Sizce Türk halkı cahil mi?

KlausM

80+ Silver
Dinlemeyi sevmez konuşmayı sever araştırmayı sevmez araştıranlara pis gözle bakar.

genelleme yapmıyorum ben de gencim gençler araştırıyor ona lafım yok ama +50 yaş varya onlara bisi demiyorum dersem agır konusurum
Mesaj otomatik birleştirildi:

The Batman

80+ Silver
Ömrümü yediler Bunun partisi yok hepsi aynı evdekiler diyo evlenmiyecen mi 4300 lira parayla ben napicam diyince bide gerzek oluyorum Türkiye'den kaçmaya ihtiyacım var

TrackVoice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,177
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
Bence evet örnek olarak sosyal medyada adamlar tartışma yapıyorsun herhangi bir konuda adam okuduğunu anlamıyor veya kaynak atarsın görmezden gelir veya hiç okumaz birde bu ülkenin sağ sol comar hiç çekilmiyor Twitter görebilirsiniz bir insan ölümüne neden siyasi parti ve siyasetçi aşırı bağlı kalır anlamış değilim.
Neyse bir taraftan biraz içimi dökmüş oldum. :)
Televizyonda gördüğü her haberi gerçek sanıp ortamda öyle oldu böyle oldu diyenlere içimden kahkaha atıyorum. :) kendisini çok bilgili zannediyor ama bilmiyor ki izlediği haber kanalları hepsi yalan:)

RefX

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,932
İsim
Orhun Refik Kocabaş
Cahil den kastın aldığı eğitim ile alakalı ise evet.
Ancak dostum bu sosyal medya da gördüğümüz " Telefonunu çıkar" gibi birçok uygulama sürekli olarak gündemde tutuluyor birileri tarafından ancak halkımız bunları gördükçe sorgusuz sualsiz eleştiriye başlıyor özellikle gençler (bu solcu kesim için)

Diğer tarafta ise hükümet in her yaptığı doğruymuş , hataları yokmuş gibi bakan yaşlı kesim var ( bu da sağcı kesim )

Hiç kimse bunun arasında olmuyor maalesef , bizde ya iyi ya kötü , ortası yok.

İşin en kötü yanı da ' o giderse gitsin kim gelirse gelsin' diyen kişilerin herkesi eleştirmeleri :)

Kısacası toplum olarak dengeli bi politika yürütemiyoruz

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
Çok büyük bir cahil kesim var, baya baya büyük

louis bloom

80+ Silver
Bence evet örnek olarak sosyal medyada adamlar tartışma yapıyorsun herhangi bir konuda adam okuduğunu anlamıyor veya kaynak atarsın görmezden gelir veya hiç okumaz birde bu ülkenin sağ sol comar hiç çekilmiyor Twitter görebilirsiniz bir insan ölümüne neden siyasi parti ve siyasetçi aşırı bağlı kalır anlamış değilim.
Neyse bir taraftan biraz içimi dökmüş oldum. :)
evet

LEGØLAŚ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Bünyamin Alper
Cahillikte zirveyiz tartışmaya kapalı konu

kuremissle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Enes
Ülkedeki potansiyeli olan insanlar yanlış politikalardan dolayı harcanıyor, ülke kutuplaşmış; insanlar takım tutar gibi siyasi parti destekliyor, idealinden sapmış partilerden ayrılan siyasilere "dönek, hain" vs deniliyor. Liyakat değil sadakat aranıyor.

ahenk'

80+ Silver
Orta Doğu denen şu kördüğümde bir de göçmenlerle birlikte iyice cahiileşti Türk halkı maalesef.

Top Bottom