Neler Yeni

Sizce Valorant Hile açısından CS:GO'ya mı dönüyor?

Sizce?

• Oy kullanan toplam üye
    101

McQueen95

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
ömer eren ilkaya
Instagram
Erenilkaya
Steam
McQueen
Twitter
bayanmayanbay
Discord
bayanmayanbay#2566
Arkadaşlar selam. Immortal 3 oyuncusuyum. İstiyorum ki düzgün ve eşit bir şekilde oyunumu oynayayım fakat sanırım artık bu da lüks bir istek oldu. Bugün rekabetçi maçıma 2 tane hile geldi. Bu hafta gelen hileci sayısı benim tespit ettiğim 3 oldu. Belki fark etmediğim kaç tane daha vardır :D Bu aralar neden bu kadar arttı bilmiyorum ve sizin de fikrinizi merak ettim. Sizce Valorant bu hilelerin önüne geçebilir mi yoksa CS:GO ile aynı hüzünlü kaderi mi paylaşacaklar?

Hilecileri nasıl tespit ettiğimi sorarsanız tracker.gg adlı siteden profilleri sorguluyorum. Hile kullandığını düşündüğüm profillerde bunlar.
Oyun içi oynayışları çok şüpheli olduğu için sorgulamıştım bu profilleri. İkisinin de anormal derece de yüksek oranları var kendiniz bakıp anlayabilirsiniz zaten. :)
csde şuan tamamen güven faktörü ve rankına bağlı mg+ rankın olsun güven faktörün de iyi olsun maçına hile gelme olasılığı %5 falan aylardır hile görmüyorum şu 21 levelden sonra prime olma muhabbeti kalktığından beri

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Çoğu oyun buna karşı koymaya çalışsada hileye yeniklik olucaktır.
Bazı istisnalar vardır ama onların durumları farklıdır.
Mesela ben Overwatch oynardım ve hile yoktu yani çünkü fiyat etkeni vardı.
Bu oyun bedava ve bedava olması hileleri daha yaygın kılıyor.
İyi olsun kötü olsun koruması her türlü bir hile çıkıyor
Evet söylediklerine oldukça katılıyorum. Valorant yine de oldukça iyi iş çıkarıyor fakat tek temennim sayılarının artmaması.

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
İsmail Söylemiş
Evet söylediklerine oldukça katılıyorum. Valorant yine de oldukça iyi iş çıkarıyor fakat tek temennim sayılarının artmaması.
Konu dışı ama aim nasıl guclendirebilirim 30 gündür oynuyorum ve gümüş 2 oldum tavsiyeleriniz nelerdir evli olduğum içinde vakit buldukça oynuyorum :)

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Konu dışı ama aim nasıl guclendirebilirim 30 gündür oynuyorum ve gümüş 2 oldum tavsiyeleriniz nelerdir evli olduğum içinde vakit buldukça oynuyorum :)
Aimini geliştirmek için dm veya aimlab tarzı uygulamaları kullanabilirsin. Ben kendim genelde 30 dakika aimlabde takılıyorum ardından 1-2 dm atıp maçlara girmeye başlıyorum.Harici bir uygulama kullanmak istemezsen sadece dm atman bile yeterli olacaktır. Herhalde günde 3-4 defa atsan etkisini gösterecektir. Yeterli olmadığını düşünürsen arttırır, kendine göre ayarlarsın. Bu tarz FPS oyunlarında oynadıkça gelişiyorsun bu yüzden ne kadar çok oynarsan o kadar iyi oynarsın gibi bir mantık kurulabilir. Rekabetçi maçlara girmeden önce her zaman elini ısındır çünkü elin soğukken tam performans sergileyemezsin bu da seni mental olarak düşürebilir. Yayıncıları, youtuberları, e-spor maçlarını takip edip oyuncuların nerede nasıl davrandıklarını, nasıl peeklediklerini görüp onlara çalışırsan aimin ile birlikte çok hızlı rank atlamaya başlarsın zaten. Oyunda aimden daha önemli bir şey varsa o da strateji ve iletişimdir. Takım arkadaşlarına info vermeyi unutma. Vermiyorlarsa onlardan da vermesini iste.

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
İsmail Söylemiş
Aimini geliştirmek için dm veya aimlab tarzı uygulamaları kullanabilirsin. Ben kendim genelde 30 dakika aimlabde takılıyorum ardından 1-2 dm atıp maçlara girmeye başlıyorum.Harici bir uygulama kullanmak istemezsen sadece dm atman bile yeterli olacaktır. Herhalde günde 3-4 defa atsan etkisini gösterecektir. Yeterli olmadığını düşünürsen arttırır, kendine göre ayarlarsın. Bu tarz FPS oyunlarında oynadıkça gelişiyorsun bu yüzden ne kadar çok oynarsan o kadar iyi oynarsın gibi bir mantık kurulabilir. Rekabetçi maçlara girmeden önce her zaman elini ısındır çünkü elin soğukken tam performans sergileyemezsin bu da seni mental olarak düşürebilir. Yayıncıları, youtuberları, e-spor maçlarını takip edip oyuncuların nerede nasıl davrandıklarını, nasıl peeklediklerini görüp onlara çalışırsan aimin ile birlikte çok hızlı rank atlamaya başlarsın zaten. Oyunda aimden daha önemli bir şey varsa o da strateji ve iletişimdir. Takım arkadaşlarına info vermeyi unutma. Vermiyorlarsa onlardan da vermesini iste.
Teşekkürler öneri ve tavsiyeleriniz için

BurakReiS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Burak
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı, işlemci gibi konular. Ayrıca da Valorant.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,340
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Şu an Valo'daki hile sayısı CS'den fazladır bence.

f0ze

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,953
İsim
Yasin
CSGO da seçkin maçlarda uzun süredir hike gelmiyor. Artık olayı çözmüşler gayet rahat ve güvenli şekilde oynanabiliyor. Tabii ki seçkin olmayan kişiler için durum aynı sayılmaz ...

Dahası  
Reaksiyon skoru
5,887
İsim
Burak Karadağ
İlla ki bir artış olacaktır fakat CS:GO kadar hile olacağını sanmıyorum. Valorant daha yeni bir oyun. Şuan çok fazla bir hile gelişimi olmadı. Ayrıca Vanguard VAC'e göre çok daha iyi çalışıyor. Valve'in anticheat yazılımını değiştirmesi gerekiyor. Ek olarak Valve'in VAC yazılımının HWID ban atalarsa çok daha iyi olacağını umuyorum.
Evet ya HWID ban çok iyi olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fiş çekme bile tek başına yeterliydi o oyun için :D
Ya abicim yapmayın şimdi bize o güzel günlerimizi özletrirmeyin

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Evet ya HWID ban çok iyi olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya abicim yapmayın şimdi bize o güzel günlerimizi özletrirmeyin
Prime zamanlarında çok iyi hesaplar ile Wolfteam oynama şansım olmuştu. Çok güzel zamanlardı...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,025
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse
Top Bottom