Neler Yeni

Sizde kim haklı bu satışta?

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mete Kır
Adam soru sorduğunda da uygulamalari açıyor demeyecektin o zaman. Senin gibi satıcılar yüzünden o platformlari kullanmıyorum uğraş dur sonra
Safariden youtubeye giriyor demişim o da 2 sene önce girdiğinden dedim uygulamalar inmez diye yorumlarda söyledim ipadın ilk tableti sürümü eski biraz kafayı çalıştırsa inmeyeciğini anlaması lazım icardiii
Mesaj otomatik birleştirildi:

Günlük kullanabilirsiniz dediğin için sen haksızsın.

Seni değil alıcıyı haklı bulacak hocam.
Günlük kullanım dediğim apple uygulamaları falan beni haklı bulmasada ben iadeyi almam kargoyla gönderseler vs 😂👍

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,202
İsim
Murat Orhan
Safariden youtubeye giriyor demişim o da 2 sene önce girdiğinden dedim uygulamalar inmez diye yorumlarda söyledim ipadın ilk tableti sürümü eski biraz kafayı çalıştırsa inmeyeciğini anlaması lazım icardiii
sen bu ürünü 2 sene önce satılığa koymadın yeni koyuyorsan yeniden deneyip o şekilde yazman gerekiyordu. Kafayı çalıştırsayla falan geçiştirilmez yani. Boşu boşuna kargo parası ödeyeceksin birnevi.

MauroEmanuel Icardi

80+ Bronze

Günlük kullanım dediğim apple uygulamaları falan beni haklı bulmasada ben iadeyi almam kargoyla gönderseler vs 😂👍
Yanlış bilgi vermişsin. Satıcının verdiği bilgi mi daha esastır yoksa internette araştırıp edindiği bilgi mi. Adam sana sormuş YouTube a giriyor mu giriyor diyon ama sattıktan sonra arastirsaydi diyorsun 🤣

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,202
İsim
Murat Orhan

İadeyi almazsan asla para hesabına yatmaz adam da onaylamayacağı için hem üründen hem paradan olursun

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mete Kır
Alıcıyı korumak için yazdığım falan yok da bu durumda sen haksız görünüyorsun. Dolap iade kararı alırsa kargoyu geri çevirmeyi falan düşünme. Hem üründen hem paradan olursun.
Ne alaka iadeyi kabul etmeyebilirim dolabın hem parama hem tabletime çokmeye hakkı yok nerde öyle baba yiğit tüketici hakem heyetine basvururum misliyle alırım paramı rahat ol

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
970
İsim
Sadettin Y
kral dalga mi geciyosun soru soruyorsun (ki alici objektif olarak hakli) millet cevap verip herkese ben hakliyim bi sus falan yazmissin :d???

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mete Kır
İadeyi almazsan asla para hesabına yatmaz adam da onaylamayacağı için hem üründen hem paradan olursun
Ne saçma bi durum almazsam her türlü ürün alıcıya geri gider onaylanır öyle bir şey yok yanlışın var benim eniştem dolapta müşteri hizmetlerinde çalışıyor sordum

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,202
İsim
Murat Orhan
Ne alaka iadeyi kabul etmeyebilirim dolabın hem parama hem tabletime çokmeye hakkı yok nerde öyle baba yiğit tüketici hakem heyetine basvururum misliyle alırım paramı rahat ol
kabul etmeme şansın yok orada iade talepleri yetkililer tarafından inceleniyor ve buna göre kabul/red ediliyor. tüketici hakem heyeti de hiçbirşey yapmaz. Ayrıca dolap ürününe çökmez ürünü sana yollarlarsa sen almaz isen alana kadar şubede bekler en sonunda kargoculardan birine verilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mete Kır
kral dalga mi geciyosun soru soruyorsun (ki alici objektif olarak hakli) millet cevap verip herkese ben hakliyim bi sus falan yazmissin :d???
Çünkü ben haklıyım .d alıcı haksız onlarda alıcı oldugundan onu koruyor benim anlatmak istediğim bu sakin ol bro her zaman alıcı haklı başımızın tacıdır şsğsğsğeşs

kabul etmeme şansın yok orada iade talepleri yetkililer tarafından inceleniyor ve buna göre kabul/red ediliyor. tüketici hakem heyeti de hiçbirşey yapmaz. Ayrıca dolap ürününe çökmez ürünü sana yollarlarsa sen almaz isen alana kadar şubede bekler en sonunda kargoculardan birine verilir.
Dolap incelese bile açıklamada koleksiyonluk yazıyor beni haklı bulup onaylar sonuçta açıklamada youtubeye giriyor yazmamışım xd

Yanlış bilgi vermişsin. Satıcının verdiği bilgi mi daha esastır yoksa internette araştırıp edindiği bilgi mi. Adam sana sormuş YouTube a giriyor mu giriyor diyon ama sattıktan sonra arastirsaydi diyorsun 🤣
adam akıllı olsa diğer satıcılardan bakar veya bilmiyor mu inmeyeceğini taş devrinde mi yaşıyor ipadın ilk çıkan tableti ben 2 sene önce girdiğimde safariden giriyordu bak youtube iniyor demedim safariden diyorum uygulamalar zaten inmiyordu yorumdada kaç defa söyledim

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,202
İsim
Murat Orhan
Çünkü ben haklıyım .d alıcı haksız onlarda alıcı oldugundan onu koruyor benim anlatmak istediğim bu sakin ol bro her zaman alıcı haklı başımızın tacıdır şsğsğsğeşs

Dolap incelese bile açıklamada koleksiyonluk yazıyor beni haklı bulup onaylar sonuçta açıklamada youtubeye giriyor yazmamışım xd

adam akıllı olsa diğer satıcılardan bakar veya bilmiyor mu inmeyeceğini taş devrinde mi yaşıyor ipadın ilk çıkan tableti ben 2 sene önce girdiğimde safariden giriyordu bak youtube iniyor demedim safariden diyorum uygulamalar zaten inmiyordu yorumdada kaç defa söyledim
Yorumlar vesaire hepsi kaale alınıyor merak etme hocam. Orada çalışanlar çocuk ya da yarım akıllı değil

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Kemalhan Altay
Hocam koleksiyonluk demek hurda ürün olarak mı geçiyor Dolap satış kısmında ben onu anlamadım. Koleksiyonluk yazdığına güvenerek ben haklıyım diyorsun şuan.Dolap tutunduğun tek dalı da keserse parama çöktüler diyeceksin sonra 🤣

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mete Kır
Kargoculara mı verilicek hocam sen ne saçmalıyorsun? Öyle bir durum mu var ilk defa senden duydum senin kargolarına kargocular çok çökmüş belli 😂

MauroEmanuel Icardi

80+ Bronze

Tm sen haklısın eee sonuç. 750 TL için girdiğin triplere değmez :)

Top Bottom