Neler Yeni

Sizde kim haklı bu satışta?

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mete Kır
Yorumlar vesaire hepsi kaale alınıyor merak etme hocam. Orada çalışanlar çocuk ya da yarım akıllı değil
Ben canlı yardıma söyledim 2 sene önce denediğimde girdiğini zaten yorumlarada giriyor diye o yüzden yazdım satmadan önce denemedim hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tm sen haklısın eee sonuç. 750 TL için girdiğin triplere değmez :)
Asıl alıcının 750 tl için bu triplere girdiğine değmez hocam kabul etseydi uğraşmıcaktım beni uğraştırıyor günlük 30 k maaşım var allaha şükür 🙏

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ne alaka iadeyi kabul etmeyebilirim dolabın hem parama hem tabletime çokmeye hakkı yok nerde öyle baba yiğit tüketici hakem heyetine basvururum misliyle alırım paramı rahat ol
Bu konuya yazacağım son cevap olacak yoksa sen gibi prosedürü bilmeyenlerle laf dalışına girecek yaşları geçtim dostum. Sen gibi düşünen biri bozuk monitör satmaya çalıştı bana iadeye verdim geri gönderdi. Şu an hem monitör bende hem de paramı aldım. Bir şey satmadan önce kabul ettiğin sözleşmeleri oku. Şurada 10 kişi aynı şeyi yazmış hala çocuk gibi (ki öyle gözüküyorsun) itiraz ediyorsun.

MauroEmanuel Icardi

80+ Bronze
Herkes hep bir ağızdan haklısın desin de rahatlasin 🤣 alıcı müşteri hizmetleriyle konuşup iadeyi onaylatacak diye tutuşmuş içini rahatlatmak için forumda millete soruyor kimse de satıcı haklı demeyince

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ben canlı yardıma söyledim 2 sene önce denediğimde girdiğini zaten yorumlarada giriyor diye o yüzden yazdım satmadan önce denemedim hocam

Asıl alıcının 750 TL için bu triplere girdiğine değmez hocam kabul etseydi uğraşmıcaktım beni uğraştırıyor günlük 30 k maaşım var allaha şükür 🙏
Günlük 30k ama yıllanmış tableti kullanıyor hala.

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mete Kır
Bu konuya yazacağım son cevap olacak yoksa sen gibi prosedürü bilmeyenlerle laf dalışına girecek yaşları geçtim dostum. Sen gibi düşünen biri bozuk monitör satmaya çalıştı bana iadeye verdim geri gönderdi. Şu an hem monitör bende hem de paramı aldım. Bir şey satmadan önce kabul ettiğin sözleşmeleri oku. Şurada 10 kişi aynı şeyi yazmış hala çocuk gibi (ki öyle gözüküyorsun) itiraz ediyorsun.
Çocuk sensin demeki sende alıcıydın ve haksızdın o yüzden koruyorsun asıl senin gibi ölü alıcılar yüzünden bu sorunları yaşıyoruz . Paranız ne değerli hocam öyle bir dünya yok hem monitörü alıcan hem paranı ne güzel ya 😂

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Arkadaşı engelledim siz de engelleyin gençler. Vaktinizi harcamayın buna 😄

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,305
İsim
MehmedVII
Merhaba arkadaşlar bende ipad a219 tablet vardı 2 sene önce aldığım ve ben o zaman kullandığımda uygulamalar yine inmiyordu fakat safariden youtubeye giriyordu bende sonra hiç denemdim alıcı sorduğundada giriyor dedim ve satmak içinde dolaba koydum. Bi alıcı çıktı ve ürünü satın aldı bugünde eline ulaşmış iade talep ediyor nedenide belirten özlelliklere sahip değilimiş youtubeye girmiyormuş. Açıklamada koleksiyonluk yazmışım okumadan almış bu kendisinin hatası gelmiş iadeyi kabul edin diyor günlük kullanım dediğimde apple uygulamaları ama anlamamış demek istediğimi ben hiçbirşekilde kabul etmicem iadeyi sizce kim haklı araştırabilirdi eski sürüm olunca uygulamaların inmeyeceğini ama bizim millet ucuz ne görse direk alıyor sorgulamadan
Giriyor demişsin ve YouTube gayet de günlük uygulama. Alıcı haklı bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mete Kır
Uygunsuz davranış
Herkes hep bir ağızdan haklısın desin de rahatlasin 🤣 alıcı müşteri hizmetleriyle konuşup iadeyi onaylatacak diye tutuşmuş içini rahatlatmak için forumda millete soruyor kimse de satıcı haklı demeyince
icardi ne karın ağrın var benle yorumun çık git fazla konuşma kendimi rahatlamak için değil sadece meraktan sordum her türlü zaten haklıyım

Arkadaşı engelledim siz de engelleyin gençler. Vaktinizi harcamayın buna 😄
engelle çok üzüldüm lütfen engelleme nolurr şpeslsşsş

Giriyor demişsin ve YouTube gayet de günlük uygulama. Alıcı haklı bence
2 sene önce denedeğimde giriyordu amip bey

• Hahaha
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,305
İsim
MehmedVII
icardi ne karın ağrın var benle yorumun çık git fazla konuşma kendimi rahatlamak için değil sadece meraktan sordum her türlü zaten haklıyım

engelle çok üzüldüm lütfen engelleme nolurr şpeslsşsş

2 sene önce denedeğimde giriyordu amip bey
Madem paso toxic şekilde kendini savunacaksın neden konu açıyorsun? Yazık.

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mete Kır
Madem paso toxic şekilde kendini savunacaksın neden konu açıyorsun? Yazık.
Alıcıyı mı savunucam siz olsanız napardınız forumda ne savunucu tipler var itopyayıda bu şekilde yağlamıştınız 😂

• Üzgün
Reaksiyonlar: Che_
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mete Kır
hocam yasinizi cok merak ettim. Ha ona da inanmayacagim Lutfen 2 yil onceki yasinizi soylemeyin
Burdakilerin yaşı baya küçük muhtemelen benim yaşım 19 seneye askere gidicem ama hep konu açsam ben haksızım buna da sinirleniyorum toxic oluyorum i

Günlük 30k alam 750tl tableti satmak için yalandolan cevaplar verim 🤣
Günlük 30 k kazanıyorum emin ol insta veriyim size kanıtlarını atarım inanmıyorsan 750 tlnin peşine düşmedim ama HAKLIYIMMMM

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,836
Üyeler
150,356
Son üye
Alihandroo55
Top Bottom