Neler Yeni

Sizde kim haklı bu satışta?

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mete Kır
Dostum Technopat'ta da hesabım var. Daha geçen GAMEBOOSTER PSU patladı garantiye girer mi diye sormuyor muydun? Şimdi de günlük 30k kazanıyorum diyip 750tlye sattığın kusurlu ürünün peşine düşüyorsun. Hatalı olduğunu söylediğimizde deliriyorsun. İçini rahatlatmak için konu açmışsın millete laf edip duruyorsun.d
Olabilir 30 k kazanıyorum ama haksız oldugum konularda beni desteklemediklerini görünce çıldırıyor insan

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,498
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, PC Oyunları
Kazanıyorummm gel instadan maaş dekontumu atiyim ama haksız oldugumda çıldırıyorum
Maaşla çalışan kim günde 30k alıyor kardeşim sallayacaksan ticaret yapıyorum falan de kendini geliştir yalan söylemeyi de mi biz öğretelim

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mete Kır
Trollüyor sanırım arkadaş bizi ben ona kanaat getirdim konuşma tarzından. Sanki ben iadeyi kabul et haksızsın diye yalvarıyormuşum hissiyatına düştüm :D
Troll değil git dolaba bak hesabıma ya sizin gibilerin yaş ortalaması küçük ki kime anlatıyorum 😂
Mesaj otomatik birleştirildi:

Maaşla çalışan kim günde 30k alıyor kardeşim sallayacaksan ticaret yapıyorum falan de kendini geliştir yalan söylemeyi de mi biz öğretelim
Ben alıyorum 30k inanmayan inanmasın bi holdingde calısıyorum 30 k almam normal değil mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mecbur kabul edeceksin 😃
Etmicem ki 😂👍 ben haklıyımm ben ben

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,498
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Yazdığı yazıyı anlamıyor millete ben haklıyım mavrası atıyor. Uygulama alıcıyı haklı bulup iade ettirince de gel konu aç bakalım kim kimi yanlış açıklamayla kazıklıyor. Şirketlerin iade politikası düzgün olmasa senin gibiler yüzünden insanlar internetten ürün alamaz.d
1701274774397.png

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Kemalhan Altay
Troll değil git dolaba bak hesabıma ya sizin gibilerin yaş ortalaması küçük ki kime anlatıyorum 😂
Seneye askere gideceğim yazdın yukarda. Ben askere gittiğimde askerlik 1 seneydi dostum yaşımın küçük olmadığını burdan anlayabilirsin :D Burada kimse seninle tartışmaya çalışmıyor. Konu açıp soru sormuşsun cevap veren adamlara atar gider yapıyorsun.Gençsin kanın hızlı anlıyorum seni. Ama haksızsan haksızsındır. Kendini haklı olarak görmen seni haklı yapmaz. Dolandırma milleti de parasını gönder adamın. İlerde çoluğundan çocuğundan çıkar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mete Kır
Yazdığı yazıyı anlamıyor millete ben haklıyım mavrası atıyor. Uygulama alıcıyı haklı bulup iade ettirince de gel konu aç bakalım kim kimi yanlış açıklamayla kazıklıyor. Şirketlerin iade politikası düzgün olmasa senin gibiler yüzünden insanlar internetten ürün alamaz.d
Alıntıyı görüntüle
Hocam sen daha ne uzatıyorsun haklısın dedim sana açıklamada KOLEKSİYONLUK demişim basmıyor mu şeğeşeğe normal günlük dediğim hesap makinesi vs

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,498
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Hocam sen daha ne uzatıyorsun haklısın dedim sana açıklamada KOLEKSİYONLUK demişim basmıyor mu şeğeşeğe normal günlük dediğim hesap makinesi vs
Tableti kim hesap makinesi olarak alır lan kimi kazıklıyorsun da üste çıkmaya çalışıyorsun sen. Umarım dolandırıcılıktan falan karşı dava açar da mahkeme kağıdı gelince de burada konu açarsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mete Kır
Seneye askere gideceğim yazdın yukarda. Ben askere gittiğimde askerlik 1 seneydi dostum yaşımın küçük olmadığını burdan anlayabilirsin :D Burada kimse seninle tartışmaya çalışmıyor. Konu açıp soru sormuşsun cevap veren adamlara atar gider yapıyorsun.Gençsin kanın hızlı anlıyorum seni. Ama haksızsan haksızsındır. Kendini haklı olarak görmen seni haklı yapmaz. Dolandırma milleti de parasını gönder adamın. İlerde çoluğundan çocuğundan çıkar.
Hocam tamamda bu dolandırma değil ki abartmayın ben açıklamada youtubeye girer çok iyi tablet pubg oyntatır vs yazmadım ki koleksiyonluk dekor olarak üniteye vs koyabilirsin demek istedim ipadın ilk çıkan serisi bu arada ben seneye gidiyorum askere komutan olarak üni okuyorum şuanda

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,153
Üyeler
154,189
Son üye
ginpachi
Top Bottom