Neler Yeni

Sizde kim haklı bu satışta?

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,197
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Koleksiyonluk yazman seni haklı çıkartmaz. Koleksiyonluk ürün düzgün çalışmaz diye bir şey yok. Sorunu yoktur yazmışsın geçti o iş.

yusuftheayay

80+ Bronze
Hocam tamamda bu dolandırma değil ki abartmayın ben açıklamada youtubeye girer çok iyi tablet PUBG oyntatır vs yazmadım ki koleksiyonluk dekor olarak üniteye vs koyabilirsin demek istedim ipadın ilk çıkan serisi bu arada ben seneye gidiyorum askere komutan olarak üni okuyorum şuanda
La kim dekor olarak ipad alsın 3 ıq musun ya?

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mete Kır
Hurda mala koleksiyonluk denmez, tam fonksiyonları çalışan iyi saklanmış sağlam mala denir, biraz genel kültür öğrenin.
Hocam uygulamaya falan girmiyorsa koleksiyon olarak yani ipadın ilk çıkan tableti diye saklanır anlamında asıl siz anlamını bilmiyorsunuz ne yazıcaktım acaba kolekdiyonluk yerine daha iyi bir açıklama

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mete Kır
Koleksiyonluk yazman seni haklı çıkartmaz. Koleksiyonluk ürün düzgün çalışmaz diye bir şey yok. Sorunu yoktur yazmışsın geçti o iş.
Hocam koleksiyonluk demek çalışan ama fonksiyonları tam derece çalışmayan demek yani saklanacak bi ürün burdakiler bunu anlamıyor sende yapma ya

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,197
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Hocam koleksiyonluk demek çalışan ama fonksiyonları tam derece çalışmayan demek yani maxi saklanacak bi ürün burdakiler bunu anlamıyor sende yapma ya
Yazdığınla çelişiyorsun, sorunu yok yazıyor orada. Buradakiler anlamıyor diye bir şey yok onlarca insan anlamıyor tek sen mi anlıyorsun?

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mete Kır
Yazdığınla çelişiyorsun, sorunu yok yazıyor orada. Buradakiler anlamıyor diye bir şey yok onlarca insan anlamıyor tek sen mi anlıyorsun?
Sorunu yok dediğim mesele sen telefon satıyorsun bi yeri bozuk açılmıyor bu ürün sorunlu oluyor sorunu yok dediğim açılıyor vs sorunu yok dediğimde her uygulamaya giriyor falan anlamına gelmiyor ki çok saçma bi düşünce hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dolap yorumlarını okudum alıcıya üzüldüm lan ortaokul ya da liseye giden çocuk dersleri için almış nereden bilecek böyle Orhan evladına denk geleceğine
Düzgün konuş dersleri için alıcağını nerden biliyorsun bazıları öyle diyor indirim kapmak için ben inanmadım ona araştırıp alsaydı beni bağlamaz okul çocuğu

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,202
İsim
Murat Orhan
Kargoculara mı verilicek hocam sen ne saçmalıyorsun? Öyle bir durum mu var ilk defa senden duydum senin kargolarına kargocular çok çökmüş belli 😂
Kargolarda uzun süre dağıtılamayan ve kalan ürünleri çalışanlara dağıtıyorlar canım benim

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Kemalhan Altay
Sorunu yok dediğim mesele sen telefon satıyorsun bi yeri bozuk açılmıyor bu ürün sorunlu oluyor sorunu yok dediğim açılıyor vs sorunu yok dediğimde her uygulamaya giriyor falan anlamına gelmiyor ki çok saçma bi düşünce hocam
Sorunu yok demek normalde kullandığın fonksiyonlarının aktif olduğu anlamına gelir dostum. "Işığı yanıyor yani sorun yok tam patlamadı" demek değil ki. Adam nerden bilecek facebook mu açılıyor youtube mu açılıyor diye

Aedcre

80+
Konuyu açan arkadaşı ilk sayfada ki yorumlarından sonra engelledim. Size de tavsiye ederim. Diğer yorumlarını okuyup zaman kaybetmeyin. 750 lira için şekilden şekile girmiş.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,840
Üyeler
150,357
Son üye
luwexigo
Top Bottom