Neler Yeni

Sizde kim haklı bu satışta?

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,494
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, PC Oyunları
Alıcam sanada ss atıcam o zaman bişey olucan ama ney sen tahmin ett
Şey ve -de -da ayıramayan adam holdingde çalışıp günde 30k aldığını iddia ediyor ama 750 tllik kusurlu tabletin peşine düşüyor. Sosyal medya böyle işte herkes kendini soyutlayıp kafasında kurduğu sanal bir alemde yaşıyor bayılıyorum

Ben denediğimde giriyordu 2 sene geçmiş alıcı haklı değil hiçbir şekilde diğer satıcılara bakıpta alabilirdi onlarda eski sürüm oldugundan birçok uygulama inmez demiş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Her zaman alıcı haklı diye bir şey yok ben haklıyım açıklama önemli dolapta koleksiyonluk demişim yani kullanılmaz. İpadın ilk çıkan tableti giremediğini bilmesi lazım araştırmadan almasın
böyle bir mantık yok hocam tertemiz günlük kullanılabilir demişsiniz ama bir yandan da koleksiyonluk diyorsunuz saçma geldi bana

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mete Kır
Ben sakinim de emin ol sen Sakin değilsin tutuşmuşsun O yüzden gelip forumda konu açmışsın yazık kafana diyorum sadece haline yazık haline gülüyoruz şu anda ya
Ben sizin hal ve tavırlanıza gülüyorum asıl tutuşmadım gayet sakinim tutuşan sizsiniz ben şuan rezidansımda cool lime yudumlarken cahil yorumlarınızı okuyorum

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Arda
Yakında bunu mahkemeye verirler sonra Derler ki ben mahkemeden nasıl vazgeçirebilirim karşı tarafı ürünün iadesini yapayım düzeltmek istiyorum diye yalpalar durur sonra forumda

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,433
İsim
Murat Orhan
Şey ve -de -da ayıramayan adam holdingde çalışıp günde 30k aldığını iddia ediyor ama 750 tllik kusurlu tabletin peşine düşüyor. Sosyal medya böyle işte herkes kendini soyutlayıp kafasında kurduğu sanal bir alemde yaşıyor bayılıyorum
günde 30k yı bırak tüm ailesinin aylık toplam geliri 30k değildir LSDFLSŞGJKSKG

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mete Kır
Yakında bunu mahkemeye verirler sonra Derler ki ben mahkemeden nasıl vazgeçirebilirim karşı tarafı ürünün iadesini yapayım düzeltmek istiyorum diye yalpalar durur sonra forumda
Aynen versinler ekstra tazminat davası açar fazladan para alırım işime gelir benimde

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mete Kır
günde 30k yı bırak tüm ailesinin aylık toplam geliri 30k değildir LSDFLSŞGJKSKG
senin baban 10 k maaşla evi geçindiriyor rte babanız veriyor size maaş benim babam günlük 30k kazanıyor sen ne anlatıyon adına bak önce garibann şdğdşsğsşs
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kaba konuşacağım herkesten özür diliyorum ama seni süründürürler haberin olsun
Tamam süründürsünler bende istiyorum ben haklıyım knk uzatmayın işteee

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Arda
Ya hocam bırakın forumda ki çakma delikanlıları Allah için bu delikanlılarla zaten bir yere gelemeyiz biz konuşuruz konuşur durur Papağan gibi

buraktpl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Burak Topal
Sizin yazdıkların şaka mı? Gerçek git dolaba hesabıma bak sizin yaşın küçük o yüzden troll sanıyorsunuz 😂
1701275873038.png

Top Bottom