Neler Yeni

Sizde kim haklı bu satışta?

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mete Kır
Ya hocam bırakın forumda ki çakma delikanlıları Allah için bu delikanlılarla zaten bir yere gelemeyiz biz konuşuruz konuşur durur Papağan gibi
Aynennn en delikanlı sensin kanka papağan sensin asıl bişeyi anlamıyon

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
440
İsim
Arda
Ilk önce yaşım 19 deyip atar yapıp gider yapıp sonrasında Kanka ayağı çekmek de ne bileyim yani bunu Max yapsa yapsa ergenus birisi yapar

MauroEmanuel Icardi

80+ Bronze
Ayda 900k kazanan arkadaş itopyadan aldığı sistemi 3-4k kar etmek için dolap üzerinden satıyor yatırımcı dediğin böyle olur beyler. Bunlar ufak ufak paralarla zengin oluyorlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mete Kır
Ilk önce yaşım 19 deyip atar yapıp gider yapıp sonrasında Kanka ayağı çekmek de ne bileyim yani bunu Max yapsa yapsa ergenus birisi yapar
Sen eminimmm ergensin 19 yasındayım var mı bak kimlik atarım o zaman şey olursun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayda 900k kazanan arkadaş itopyadan aldığı sistemi 3-4k kar etmek için dolap üzerinden satıyor yatırımcı dediğin böyle olur beyler. Bunlar ufak ufak paralarla zengin oluyorlar
Kazanıyorum kıskanma knk ister satarım ister atarım seni ilgilendirmez konudan çık git sen hiçbirşey bilmiyon konuşuyorsun

buraktpl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Burak Topal
arkadaşlar dayanamadım ben gerekli fotoğrafı kendisine ilettim içiniz rahat olsun o7

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,202
İsim
Murat Orhan
Gamebooster psu kullanıp patlayınca 500 tllik psu önerisi istiyor tam bir lamer KSDJFLKSGJ

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
440
İsim
Arda
Sen eminimmm ergensin 19 yasındayım var mı bak kimlik atarım o zaman şey olursun
19 yaşındaysan 750 tl için şekilden şekle giriyorsan tımarhaneye gitmelisin daha sorun o daha kötü yani

MauroEmanuel Icardi

80+ Bronze

Kazanıyorum kıskanma knk ister satarım ister atarım seni ilgilendirmez konudan çık git sen hiçbirşey bilmiyon konuşuyorsun
Birazdan Lamborghini sürerken mesaj atarsın fln 🤣🤣

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mete Kır

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
440
İsim
Arda
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,202
İsim
Murat Orhan
Sus gariban adından belli çok mu fakirsin dşdğeşspsşs
Baban doğalgaz faturalarını ödeyebiliyor mu yoksa o yüzden mi tableti satıyorsun APOSISOGPFJASJG

Gerçekleri yüzüne vurunca rencide oldun gibi Allah ileride ki eşine yardım etsin yandı o çünkü
Ben yüzüne vuruyorum da gerçekleri değil neyi olduğunu bir ben bir Allah bir de 750 için totişkosu tutuşan kişi biliyor(!)

Top Bottom