Neler Yeni

Sizi Satın Aldığınıza Pişman Eden Ürünler Var Mı?

Penguen

80+ Silver
Bir kere reeder tablet aldım bir daha tövbe almam... 1 sene içerisinde şarj önerilerini dikkate alarak şarj ettiğim halde bataryası şişti ve şişincede ekranıda kırıldı.. Garantiye yolladım yapmadılar kullanıcı hatası dediler, hatta 180 TL satış fiyatı olan tablete 200 TL servis ücreti çıkardılar....
Hangi düzgün markanın bataryası şişerse şişsin kullanıcı hatası dendiğini görmedim... Reedere bulaşmayın derim
Sayende aklıma geldi.
Vatan Bilgisayar'da satış görevlisinin öve öve bitirememesi sonucu Reeder P11 almıştım. Bu olaydan 4-5 sene geçti sanıyorum. Tabi o zaman da pek bilgim yoktu telefonlar hakkında, adam gözümü boyadı, Samsung yerine bunu aldım. Gerçekten kimseye ÖNERMİYORUM. Asla ve asla Reeder almayın. Paranızı çöpe atın, en azından bu telefonla uğraşıp sinir olmazsınız.

İşin saçma yanı, sanırım herkeste bu yoktu ama benim cihazımda reklam virüsü (Adware) vardı ve cihazı sıfırlamama rağmen gitmiyordu. ROM atmakla vs. uğraşmadım ama çok sinir bozucuydu, Chrome açılıp saçma sapan sitelere giriyordu. Dr. Web notavirus diye bir tehdit bulmuştu ama root gerekliydi. O zaman hiç bilmediğimden uğraşmadım. Sonradan ekranı da kırılınca değiştirdim.

Muti

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,776
İsim
Onur Muti
İlgilendiği Kategoriler
Mobil Bilgisayarlar, Apu sistemler, birazcık da gamepedler
Instagram
İg: @0nnurrr
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199119862888/
Discord
Muti#0817
çakma olması çok normal herhalde baya kalitesizdi
Aslında çok da kötü değildi şarjı biraz kısaydı ama ses kalitesi 60 tllik bir ürün için güzeldi dış malzeme kalitesi de aynı şekilde 60 tllik yani beklentim çok yoktu

Mriguana

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
332
İsim
Ali Efe TİCAN
corsair hs35
aoc c24g1(durup duruken görüntü gitti yasal süre doldu hala servisten gelmedi dava edicem)

Yavuz KAYIŞ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Yavuz KAYIŞ
Neden memnun değilsiniz ve kaç model öğrenebilir miyim?
2016 Highline Passat 160 HP
Lanet olası şanzıman 2 kere sensör hatasımı ne verdi tam bilmiyorum Motor piston kolu kırdı ve bir kere beyini yandı bu araçı. 18.xxx in de aldık şuan 1.3 tce Talismana biniyoruz çok daha sorunsuz bir araç

Berkay1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Berkay Balcı
Corsair HS35 mikrofon çok kötü

Madem konu hortladı ben de yazayım sonuçta ben hortlatmadım :D

Haylou gt1 plus kulkalığı aldığıma pişman etti bir sürü sebebi var anlatsam çok uzun olur yazı yani alınmaz.

yesososo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Yusuf Yusuf
Aklıma böyle bir şey gelmeyecek kadar şanslı olmam.

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,856
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
G102 LIGHTSYNC.

Aynı fiyata 69 gram mouse varmış.

ErenROG

80+ Gold
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,257
İsim
Eren Karakılıç
Nedenini sorabilir miyim?
Çok sesli ve çok sıcak çalışıyor. %70 fan devrinde 75-80 derecelere çıkan bir kart. Kulaklık takmama rağmen sesi rahatsız ediyordu. Malzeme kalitesi çok iyi değil. Overclock da yapılmıyor adam akıllı. OC'li diye 15 MHz OC yapıp satıyorlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,146
Üyeler
140,779
Son üye
betrayalll
Top Bottom