Neler Yeni

Şizofren miyim büyük bir oyunun içinde miyim?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

TİTAN.

80+ Platinum
Merhabalar kısa geçmeye çalısıcam ama uzun bir konu aslında

8 mayıs civarlarında kız kuzenime onun arkdaşından hoşlandıgımı anlatan bir yazı yazdım ve aramızı yapmasını istedim ardından bu mesajı iletmedim sadece yakıştırdığımı söyledim dedi ardından ben 2-3 hafta sonra dışarıdan şöyle sesler geldi.
"O ilk yazdığı mesaj direkt çıkma teklifiydi" " yaşatmıcaz onu"
ardından bu olaylar devam ederken devamlı whatsapp dan ne yazarsam katlanarak olmaya başladı örnek veriyorum sürücü kursunda herkes sanki beni tanıyor gibi bakıyor dedim.
bi baktım sürücü kursunun orda 15-20 kişilik grup bana kitlendi bakıyor. whatsapp ın izlendiğini düşündüm ki bugüne kadar teknoloji ile aram iyidir apk mapk indirmem ben sadece belli başlı uygulamalar vardır
ve kaspersky ücretli sürümü hep kuruluydu.
Ardından ulan bu hacklendi ise 5-6 yıl önce ifşa sayfaları ile konuştuğum twitter hesabım da aklıma geldi bir baktım aha onu aklıma getirmez olaydım.
ben kuzenime yazıyorum mahallede sesler geliyor benle alakalı sanki duyduklarım
" Sapık, biliyordum zaten, taşınmalıyız burdan"
" Kardeşim yani allah kahretsin ya! ne diyeyim bilmiyorum yürüyün içeriye yürü yürü"
" sen git kimi beceriyorsan becer falan ama nereye gitsem örnek veriyorum bursa dan istanbula gidiyorum belli bir bölge hep beni tanıyor gittiğim yere kadar da takip edildiğimi düşünüyorum herkes beni tanıyor gibi geliyor gittiğim yerlerde fotoğraf bile çekenler oluyor azılı katilmişim gibi bir oyun döndüren hacker grubu mu var çözemedim telefona format attım boş grup var whatsapp da yazıyorum oraya mesela ulan sitenin içinde bile tanıyanlar var mesela bak 5600 yazıcam onu bile söylicekler diyorum adam y anımdan geçerken 5600 mü o neymiş dedi ve geçti gitti

Arkadaşlar inanın 2 haftadır yaşamak istemiyorum bana acil yardım edin neden olur bunlar 5-6 yıl önce kapanan hesabı ele geçirebileceklerini sanmıyorum ve bütün komşulara nasıl yayabilirler bunları
Kanka acilen psikolojik destek almanı öneririm durumunu yorumlamak bize düşmez ama problem var gibi

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
712
İsim
Abdullah
Truman showu izleme sakın. Ben öyle sesler hiç duymadım ama bazen gerçeklik algım benimde kayıyor. Psikoloğa mutlaka git

zamzom

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Psikolog kesmez acilen psikatr'a git. Geçmiş olsun.
randevumuz var 1 gibi gidicem psikaytr a ama ben beynimi inandıramıyorum duyduğum sesler ve insanların sinirli olmasını hep kendime yoruyorum her şey senaryo olma ihtimali imkansız geliyor şu an bana telefonu kapattım bayramdan beri kapalı hala gizli bir grup var ve beni ifşalıyorlar gibi geliyor herkesten soğutuyorlar sokağa cıkamıcak hale getiriyorlar gibi ..
Cumartesi hocaya gitmeyi düşünüyoruz bugün de psikiyatr radevumuz var ama arkadaşlar ya duydukarım ve gördüklerim şüphelendiklerim doğruysa ve bende sorun yoksa o zaman bu içtiğim ilaçlar daha çok beni zarara uğratmaz mı

Blondeboy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Ömer
Kanka bence sen insanlar ne der ifşa ederler beni bilmem ne gibi şeyleri çok düşünüp takıntı haline getirmişsin. Gerekirse sokakta git çıplak dolaş kimin ne dediği senin niye umrunda, bu senin hayatın başkasının değil. Biraz vurdumduymaz olman gerekiyor gibi, kendime önermesemde ilk bi psikolog veya pskiyatr a gidip durumu anlatıp ona göre bi çözüm yolu izlemen daha doğru olur.

zamzom

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka bence sen insanlar ne der ifşa ederler beni bilmem ne gibi şeyleri çok düşünüp takıntı haline getirmişsin. Gerekirse sokakta git çıplak dolaş kimin ne dediği senin niye umrunda, bu senin hayatın başkasının değil. Biraz vurdumduymaz olman gerekiyor gibi, kendime önermesemde ilk bi psikolog veya pskiyatr a gidip durumu anlatıp ona göre bi çözüm yolu izlemen daha doğru olur.
..

Son düzenleme:

Rx6650xt aşığı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Metin
ama özel konuşmadaki bir yerlerini tüm herkesin görmesi ne kadar doğru yani bir daha sokağa çıkamam cidden çok ayıp bir şey olarak gelliyor ve acaip sapkın konuşmalar da yapmıstım o zmanlarda cocukluk aklı ile e şimdi ben büyüdükten sorna nnasıl bunları ortaya çıkarabilirler aklım almıyor telefon güvenli twitter hesabı kapanmış gitmiş nasıl beni incelemeye alabilirler ki imkan var mı bir de tüm yakın çevreyi gruba ekleyip beni rezil etmeyi görev edinecek biri sanki önemli birisiymişim gibi yani inanın aklım almıyor bi mesaj yazıyorum tüm bölgeye iletiliyor gibi hissediyorum insanların bana bakarak gülmesinden vs bir yönden hoşuma bile gitmişti sanki popüler birisiyim ama mesajarı hatırlayınca canım yanıyor
Knk her şey psikolojik sokakta kimin ne dediği umurunda olmasın kimse öyle konuşmaz sokakta

_Zaur_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,230
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Sen nasıl bi mahallede yaşıyon la? :D ahahshshsh

zamzom

80+
Knk her şey psikolojik sokakta kimin ne dediği umurunda olmasın kimse öyle konuşmaz sokakta
bak komşu şöyle dedi bırak nasıl olsa bizi duyuyor cocuk var evlerinde bir şey yapmayalım bırakın ne yapıyorsa yapsınlar dedi yani bunu net duydum ben o kadar çok psikolojik olmasını istiyorum ki ben şimdi onca ilacı kullanıcam hocaya da gidicem ardından bir de o grubu veya mesajları bir şekilde bulup erişirsem işt e o zaman herkes bana inanınca kafayı yemek istemiyorum daha çok

Rx6650xt aşığı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Metin
Herkes niye seni ifşa etmeye çalışsın ki ne yaptinda bu kadar çok kafayı takıyorsun boşver takma çok ama psikiyatri bölümüne bı görün

Fleewsefa

80+
randevumuz var 1 gibi gidicem psikaytr a ama ben beynimi inandıramıyorum duyduğum sesler ve insanların sinirli olmasını hep kendime yoruyorum her şey senaryo olma ihtimali imkansız geliyor şu an bana telefonu kapattım bayramdan beri kapalı hala gizli bir grup var ve beni ifşalıyorlar gibi geliyor herkesten soğutuyorlar sokağa cıkamıcak hale getiriyorlar gibi ..
Cumartesi hocaya gitmeyi düşünüyoruz bugün de psikiyatr radevumuz var ama arkadaşlar ya duydukarım ve gördüklerim şüphelendiklerim doğruysa ve bende sorun yoksa o zaman bu içtiğim ilaçlar daha çok beni zarara uğratmaz mı
Burda ne yazsak boş.. Emin ol ki kimsenin umrunda değilsin. Kafanda kurduğun senaryolar bunlar. Dedigim gibi acilen psikatr'a git. Hocaya da gitme sana yardımcı olamaz.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom