Neler Yeni

Skyrim Combat Yardım

Albarton

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre Taşkale
Merhabalar Skyrim oyununda yeniyim ve yaptığım modlar yüzünden midir yoksa başka bir sebepten ötürü müdür bilmiyorum fakat şu anda kullandığım tek elli savaş baltalarını çift elli gibi çekiyor ve onun gibi savuruyor ve savaş hızımı çok fazla düşürüyor bir bilgisi olan var mıdır min 500 saatini gömmüş birisi şimdiden teşekkürler

AtiIIa

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
20,224
İsim
Atilla
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
Merhabalar Skyrim oyununda yeniyim ve yaptığım modlar yüzünden midir yoksa başka bir sebepten ötürü müdür bilmiyorum fakat şu anda kullandığım tek elli savaş baltalarını çift elli gibi çekiyor ve onun gibi savuruyor ve savaş hızımı çok fazla düşürüyor bir bilgisi olan var mıdır min 500 saatini gömmüş birisi şimdiden teşekkürler
Animasyon modu mu yükledin

Albarton

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre Taşkale
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
evet hocam bi animasyon modu yükledim ama hangisi bilmiyorum

Albarton

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre Taşkale
hocam şimdi kontrol ettim de xpmse diye bir mod yüklememişim veyahut benim mod conf kısmında gözükmüyor

Albarton

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre Taşkale
nexus mod menager kullanıyorum ve sonrasında loot ile sıralamasını da yapıyorum fakat nexus mod uygulamasının eklentiler sekmesinde birkaç eklenti aktif gözükmüyor bununla alakalı olabilr mi

AtiIIa

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
20,224
İsim
Atilla
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
nexus mod menager kullanıyorum ve sonrasında loot ile sıralamasını da yapıyorum fakat nexus mod uygulamasının eklentiler sekmesinde birkaç eklenti aktif gözükmüyor bununla alakalı olabilr mi
Eklentileri aktif edip dene. Sorun olursa geri kapatırsın.

Albarton

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre Taşkale
Arkadaşlar sorunu çözdüm sayılır çift elli silah gibi çekmesini değil fakat hız problemi tek ellli silahları hızlı savurma yeteneği kullandığım silaha göre gelişmemiş kalıyormuş (çelik baltalar ile kullanırken 2. seviye yapmıştım fakat abanoz baltalara geçince bu değer yetersiz kalmış) bende tek elli silahları 100 level yapıp legendary yaptım ve yeniden kasmaya başladım ardından çift elli silahların hızını arttıran bonusun 2. seviyesini açtığımda silah eski haline dönmüştü
uzun lafın kısası eğer legendary yapmadıysanız 100 level de bekletiyorsanız bekletmeyin legendary seviyesine çıkarın ve tekrar kasmaya başlayın

Top Bottom