Neler Yeni

Skyrim de hangi sınıf ırk oynaması zevkli ve güçlü

JoHeeJi

80+
Merhaba arkadaşlar,
Skyrimi bitirmek istiyorum. Suikastçi mi Büyücü mü Savaşçı mı açmalıyım? Her ırkın bir özellikleri varmış. Hangi ırkı seçmeliyim? Bu oyunu çok seviyorum. Yardımcı olur musunuz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Burak yılmaz
Merhaba arkadaşlar,
Skyrimi bitirmek istiyorum. Suikastçi mi Büyücü mü Savaşçı mı açmalıyım? Her ırkın bir özellikleri varmış. Hangi ırkı seçmeliyim? Bu oyunu çok seviyorum. Yardımcı olur musunuz?
Savaşçı oynarsan zevk alırsın,He Birde Bence Sistemini Yenileme Zamanın Gelmiş :) (dost tavsiyesi)

JoHeeJi

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Savaşçı oynarsan zevk alırsın,He Birde Bence Sistemini Yenileme Zamanın Gelmiş :) (dost tavsiyesi)
Savaşçı nord mu oluyor? Bir de light armor mu vereyim heavy armor mu perklerden? Sistemimi yenileyecem şimdilik işlerim var daha sonra masaüstü alacağım şimdilik dandik casper laptopumla oynuyorum. :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Burak yılmaz
Savaşçı nord mu oluyor? Bir de light armor mu vereyim heavy armor mu perklerden? Sistemimi yenileyecem şimdilik işlerim var daha sonra masaüstü alacağım şimdilik dandik casper laptopumla oynuyorum. :)
light ver nord seç sarar oyun :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Burak yılmaz
Companions görevi mi yapmalıyım savaşçılar loncası nasıl olsa? Ondan sonra ana hikaye yaparım. Sneak da verecek miyim perklerde? Kaç can kaç stamina ve magicka vermeliyim 2 can 2 stamina gitmeli miyim?
2 can 2 stamina ideal bence sneak'a ver companions'u yap

Top Bottom