Neler Yeni

İnceleme Snopy Rampage SG-R218 Gamepad Kullanım İncelemesi

Ratorest

80+ Silver
Alıntıyı görüntüle
Şu Arkadaşın Keyfinin Kahyasına Bağlı Galiba
IMG_20210723_092854.jpg

😎🤨

knozhupgrade

80+ Bronze
Popülarite bakımından en çok incelenen 5. Kol olarak görünüyor sitede, görünüm olarak fiyat açısından bakarsak iyi denilebilir nitelikte ancak kullanmadığım için rahatlık ve hassasiyet bakımından yorum yapamam. F/p bir üründür diyebiliriz di mi hocam?

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Galiba bu forumda bir tek benim elimde kaldı bu gamepad. Garanti yolu gözüktü galiba bana.
Elinize sağlık. Güzel bir rehber olmuş.

gbaleft

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Popülarite bakımından en çok incelenen 5. Kol olarak görünüyor sitede, görünüm olarak fiyat açısından bakarsak iyi denilebilir nitelikte ancak kullanmadığım için rahatlık ve hassasiyet bakımından yorum yapamam. F/p bir üründür diyebiliriz di mi hocam?
100 TL bandında evet.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,984
İsim
Bilal Tepe
Arkadaşlar merhaba, hepiniz incelememe hoşgeldiniz. Bugün Rampage'in gamepad'ini inceleyeceğiz. 100 TL gibi bir fiyatı olan bu model bakalım bizlere performans bakımından neler sunuyor?
NOT: Bu rehberde teknik özelliklerden bahsetmeyeceğim, daha çok kullanımı nasıl, rahat mı gibi sorulara cevap vereceğim.

Gamepad linki: Snopy Rampage SG-R218
Alıntıyı görüntüle
Evet arkadaşlar ben bu gamepad'i yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum, performansından da gayet memnunum. İnternette gördüğüm bazı yorumlarda tuşlar basmamazlık yapıyor diyenler vardı. Ben gamepad'i alırken aslında en çok kafamı karıştıran şey de kullanıcı yorumlarıydı.
Alıntıyı görüntüle
Gamepad elime geçtiğinde ben resmen şok oldum. 100 TL gibi bir fiyata rağmen kullanımı oldukça rahattı ve tuşları sıkıntısız şekilde çalışıyordu. Tek eksi diyebileceğim yeri eli terletmesi. Elimizi tuttuğumuz yer birazcık tuhaf bir malzeme ile yapılmış ve girintili çıkıntılı bir yapısı var. Ama ben de bu terlemeye 1 hafta içinde alıştım ve artık neredeyse hiç hissetmiyorum bile.
Alıntıyı görüntüle
İlk kullandığımda L1 tuşu basmamazlık yapıyor gibiydi, sonrasında fark ettim ki her tuşa adam akıllı bastığımızda gerçekten sıkıntısız şekilde çalışıyordu.
Alıntıyı görüntüle
Bir diğer değinmek istediğim yer kablosu. Örgülü bir kablo yapısıyla geliyor bu gamepad ve gayet dayanıklı bir kabloya sahip. Kablo boyu 1.8 metre, yani gayet uzun ve bizi üzmeyecek bir kablo uzunluğuna sahip.
Alıntıyı görüntüle
Dediğim gibi teknik özellik kısmına girmeyeceğim ama bunu da söylemek zorundayım, gamepad'in desteklediği platformlar PS3, PC. Dileyenler özelliklerine bakabilirler. Bende olan modeli siyah olan model.

Evet arkadaşlar söylediğim gibi kısa bir inceleme oldu, umarım beğenmişsinizdir.

NOT: Fotoğraf çekimleri birazcık kötü oldu, kusura bakmayın.
Bitmiş alcaktim ama linkte ürün yok :(

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
963,472
Üyeler
152,061
Son üye
Gökdenizer
Top Bottom