Neler Yeni

İnceleme Snopy Rampage SG-R218 Gamepad Kullanım İncelemesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Gökdeniz Emir
Bir noktada incelemene yardımcı olmak isterim. Ürünü ben de yaklaşık 4 ila 5 hafta kullandım ve eksi olarak gördüğüm özellik arka R2 ve L2 yani "Trigger" tuşların tam pedal işlevi görmemesi yani tamamen arkaya kadar basılamamasıydı. Sırf bu yüzden DS4'e geçtim diyebilirim ancak güzel inceleme olmuş eline sağlık.

gbaleft

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Bir noktada incelemene yardımcı olmak isterim. Ürünü ben de yaklaşık 4 ila 5 hafta kullandım ve eksi olarak gördüğüm özellik arka R2 ve L2 yani "Trigger" tuşların tam pedal işlevi görmemesi yani tamamen arkaya kadar basılamamasıydı. Sırf bu yüzden DS4'e geçtim diyebilirim ancak güzel inceleme olmuş eline sağlık.
Beni çok rahatsız etmedi, belirtmedim o yüzden.

Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Gökdeniz Emir

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,746
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Yok hocam, hep aynı.
Ama az bastığında yani çok az bastığında algılamıyor, yukarıda da belirttim.
Birde oyundan oyuna yada yapılan işe göre tuşun sertliği değişiyor mu ? Birde forza horizon 4 gta V da filan az basımca yavaş orta derece basınca orta hızda tam basınca son gaz gibi şeyleri var mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eline sağlık. Alırsam bunu alırım.

gbaleft

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Birde oyundan oyuna yada yapılan işe göre tuşun sertliği değişiyor mu ? Birde forza horizon 4 gta V da filan az basımca yavaş orta derece basınca orta hızda tam basınca son gaz gibi şeyleri var mı
Ben sadece PES oynadığım için tam bilmiyorum, olabilir ama.

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,746
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,746
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx

onr1818

80+ Bronze
Merhabalar bende pes 2021 satın almamdan sonra gamepad bakındım bir iki gün en son 2 adet replika ps3 kolu ve 1 adet Bluetooth adaptörü ile kablosuz baglamak daha mantıklı geldi şuan o şekilde kullanıyorum 200 lira (notebook-yada Bluetooth dongle mevcut ise 160 lira civarında) maliyet ile 2 adet kablolu-kablosuz kullanılabilen kola sahip olmuş oldum ps3 kolunu daha önce pes 13 ile ps3 de çokca kullanmısdım seçimimde oda etkili oldu tv ye baglandıgında kablolu gamepad kısa ve konforsuz kalıyor

42877

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
Daha sert basınca daha çok algılıyor mu :D
Yarım gaz verebiliyorsunuz ama çok az, sadece bir son var bir de sondan bi' önceki kademe var.

Onun dışında L1 tuşu gerçekten biraz sert ancak belli bir süre kullandıktan sonra alışıyorsunuz.

Ben bunu alalı 2-3 ay falan olmuştur, hala kullanıyorum. Öndeki stickleri biraz gıcırdamaya başladı, onu söyleyebilirim. Onun dışında fiyatına gerçekten değer bir Gamepad.

GarenForWin

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
Güzel inceleme almayı düşünüyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
963,538
Üyeler
152,075