Neler Yeni

İnceleme Snopy Rampage SG-R218 Gamepad Kullanım İncelemesi

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,088
İsim
Lydranx
Yarım gaz verebiliyorsunuz ama çok az, sadece bir son var bir de sondan bi' önceki kademe var.

Onun dışında L1 tuşu gerçekten biraz sert ancak belli bir süre kullandıktan sonra alışıyorsunuz.

Ben bunu alalı 2-3 ay falan olmuştur, hala kullanıyorum. Öndeki stickleri biraz gıcırdamaya başladı, onu söyleyebilirim. Onun dışında fiyatına gerçekten değer bir Gamepad.
Rica ederim, kafanıza takılan bir şey olursa özelden yazabilirsiniz bana.
Gamepad Bozuldu mu Agalar ?

Arkadaşlar merhaba, hepiniz incelememe hoşgeldiniz. Bugün Rampage'in gamepad'ini inceleyeceğiz. 100 TL gibi bir fiyatı olan bu model bakalım bizlere performans bakımından neler sunuyor?
NOT: Bu rehberde teknik özelliklerden bahsetmeyeceğim, daha çok kullanımı nasıl, rahat mı gibi sorulara cevap vereceğim.

Gamepad linki: Snopy Rampage SG-R218
Alıntıyı görüntüle
Evet arkadaşlar ben bu gamepad'i yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum, performansından da gayet memnunum. İnternette gördüğüm bazı yorumlarda tuşlar basmamazlık yapıyor diyenler vardı. Ben gamepad'i alırken aslında en çok kafamı karıştıran şey de kullanıcı yorumlarıydı.
Alıntıyı görüntüle
Gamepad elime geçtiğinde ben resmen şok oldum. 100 TL gibi bir fiyata rağmen kullanımı oldukça rahattı ve tuşları sıkıntısız şekilde çalışıyordu. Tek eksi diyebileceğim yeri eli terletmesi. Elimizi tuttuğumuz yer birazcık tuhaf bir malzeme ile yapılmış ve girintili çıkıntılı bir yapısı var. Ama ben de bu terlemeye 1 hafta içinde alıştım ve artık neredeyse hiç hissetmiyorum bile.
Alıntıyı görüntüle
İlk kullandığımda L1 tuşu basmamazlık yapıyor gibiydi, sonrasında fark ettim ki her tuşa adam akıllı bastığımızda gerçekten sıkıntısız şekilde çalışıyordu.
Alıntıyı görüntüle
Bir diğer değinmek istediğim yer kablosu. Örgülü bir kablo yapısıyla geliyor bu gamepad ve gayet dayanıklı bir kabloya sahip. Kablo boyu 1.8 metre, yani gayet uzun ve bizi üzmeyecek bir kablo uzunluğuna sahip.
Alıntıyı görüntüle
Dediğim gibi teknik özellik kısmına girmeyeceğim ama bunu da söylemek zorundayım, gamepad'in desteklediği platformlar PS3, PC. Dileyenler özelliklerine bakabilirler. Bende olan modeli siyah olan model.

Evet arkadaşlar söylediğim gibi kısa bir inceleme oldu, umarım beğenmişsinizdir.

NOT: Fotoğraf çekimleri birazcık kötü oldu, kusura bakmayın.
Eline sağlık güzel olmuş

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,088
İsim
Lydranx
85 TL'ye düştüyse kaçırmayın, ben 100 TL civarına almıştım.
1614062491486.png

1614062528610.png

Yakında Fiyatı daha da düşer mi ?

smsísmαíl

80+ Silver
hocam ellerinize sağlık ben de bunu alacaktım çok yardımcı oldunuz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
963,467
Üyeler