Neler Yeni

Sönmez Dayı Geri Döndü

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
mert yüksel
Hakaret ? Nerede ? Genelleme yapıyorum diyorum ve üstelik "Kendisine sövdürtmek isteyen arkadaşlar" diye belirttim. Neden üstünüze alındınız? Ha eğer sizde öyleyseniz üstünüze alınabilirsiniz. Ayrıca ben o insanlara bile hakaret etmedim boş ve gereksiz dedim. Okuma-anlama seviyenizin yükselmesi dileğiyle iyi forumlar.
İzleyen herkes diye genelleme yapıyorsunuz burda ve ısrarlada genelleme yaptığınızı dile getiriyorsunuz . Boş gereksiz vs. diyerekten karşınızdaki insanın kimliğini zedelemeye yönelik yorumda bulunuyorsunuz . Lütfen bulunmuş olduğum konu başlıklarına yorumda bulunmayınız sizden ricam.

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
İzleyen herkes diye genelleme yapıyorsunuz burda ve ısrarlada genelleme yaptığınızı dile getiriyorsunuz . Boş gereksiz vs. diyerekten karşınızdaki insanın kimliğini zedelemeye yönelik yorumda bulunuyorsunuz . Lütfen bulunmuş olduğum konu başlıklarına yorumda bulunmayınız sizden ricam.
Hocam dile getirdim zaten bakın "Birkaç kere izledim yayını. Evet orada herkese hitap etmişim ama amacım genelleme yapmaktı." Yazdım yukarıda. Benim görüşüm bu sizinki de bu 3-5 kişi için herkesi sorumlu tutacak değilim. Sanırım zorluk çekiyorsunuz , anlıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
mert yüksel
Hocam dile getirdim zaten bakın "Birkaç kere izledim yayını. Evet orada herkese hitap etmişim ama amacım genelleme yapmaktı." Yazdım yukarıda. Benim görüşüm bu sizinki de bu 3-5 kişi için herkesi sorumlu tutacak değilim. Sanırım zorluk çekiyorsunuz , anlıyorum.
Gerçekten ne yazdığınızın farkında değilsiniz konuyu takipten çıkıyorum , kendi çapınızda yorum yapabilirsiniz.

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Top Bottom