Neler Yeni

Şok Market PS5 Slim Garanti Hakkında

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Evet bunu gördüm de bir tık pahalı değil mi Akakçe'ye göre? Ben daha uyguna geliyor da ben başka broşürü gördüm sandım.

Bilkom garantili olanlar bu fiyatta oluyor. Hatta ikinci kontolcüye bakarsak çok daha uyguna geliyor.

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Bu garanti olayina cok takildim ben
Sebeb? Bir tane ben böyle aldım bir tanede kardeşim aldı ikimizde de daha tık sorun yok. Eğer sorun olursa aldın fiyat farkına 2. yi alırsın. Takma bende başlarda baya araştırdım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Furkan
Sebeb? Bir tane ben böyle aldım bir tanede kardeşim aldı ikimizde de daha tık sorun yok. Eğer sorun olursa aldın fiyat farkına 2. yi alırsın. Takma bende başlarda baya araştırdım.
Olurda cihazda sorun cikarsa diye dusunmeden edemiyor insan.

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Olurda cihazda sorun cikarsa diye dusunmeden edemiyor insan.

Burada bir arkadaş bilindik bir konsol satıcısından ithalatçı garantili konsol almıştı. 3-4 gün sonra bozuldu. Yenisini verdiler.

Garantiyi bu kadar takma ben Dubai den almıştım 13.500TL ye geldi daha bir sorun yok olsa bile bir tane daha alsam yine kardayım resmen.
Bende yurtdışından aldım 6-7 ay öncesinde yaklaşık aynı fiyata cd'li versiyonu. Tek sorun dualsense'te stick drift sorunu oldu ve eurasia garantisini Türkiye'den kaldırmış Sony. 2000Tl'lik kol için 1000-15000Tl tamir ücreti veremem maalesef, internetten parça satın alacağım kendim yapmaya çalışacağım bir şekilde. En kötü bozulursa yenisini alırım tamir için o kadar vereceğime, çünkü tekrar bozulacak.

Atmacale

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Kemal
bilkom garantili veya ithalatçı ne fark ediyor ki

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular