Neler Yeni

Şok'a Gelen Asus Moni̇tör Alinir Mi

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
İbrahim abi son bir sorum olucak senide yorucam ama 300tl fark verip bu monitör alınır mı?
Alınabilir.

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Bunumu alalım asusumu çok kararsızım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Acelem yok dediğim gibi beklersem yılbaşına kadar pişman olurmuyuz almadigimiza
O belli olmaz ama fiyatlar artacak gibi duruyor. Zamlar gelmeye başladı. Bugün araç muayene zamlandı mesela.

Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Hamza Kılıç
Instagram
@hamza_kilic_55
O belli olmaz ama fiyatlar artacak gibi duruyor. Zamlar gelmeye başladı. Bugün araç muayene zamlandı mesela.
İtopyada ki bu monitör indirime girerse buda çok hoşuma gitti aslında 3400tl idi alamamıştım fiyat yeniden düşermiki

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
İtopyada ki bu monitör indirime girerse buda çok hoşuma gitti aslında 3400tl idi alamamıştım fiyat yeniden düşermiki
Dediğim gibi belli olmaz dostum. Takip et düşerse alırsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Hamza Kılıç
Instagram
@hamza_kilic_55
Dediğim gibi belli olmaz dostum. Takip et düşerse alırsın
Lenovo mu asus mu karar verelim pivot için 300 tl verilirmi ve webdenal güvenilir mi asus alırsam ölü piksel olursa şok uğraştırır mı şoktan şuana kadar hicbirsey almadigim için biomiyorum yani pc aldik 1 aydir monitörsüz kaldım monitörüm yok

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Lenovo mu asus mu karar verelim pivot için 300 TL verilirmi ve webdenal güvenilir mi asus alırsam ölü piksel olursa şok uğraştırır mı şoktan şuana kadar hicbirsey almadigim için biomiyorum yani pc aldik 1 aydir monitörsüz kaldım monitörüm yok
İkisinde de pivot yok. Yükseklik ayarı var lenovoda. Lenovo 1 ms GTG asus 4 ms GTG aradaki farklar 300 TL ye değer.

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Top Bottom