Neler Yeni

Sokakta etkili dövüş sanatları nelerdir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Söylemek istemiyorum
Diyelim ki bir olay çıktı ve rakibi etkisiz hale getirmem gerek. Bunun için hangi dövüş sanatını önerirsiniz? Ve bana hangisini önerirsiniz? ( 16 yaş 93 kilo 188 boy)

gavga etmen guzummmm, şaka bir yana kick boks işine yararr ben bir ara gitmiştim kesinlikle öneririm. Onun haricinde bir tane kelebek sipariş verebilirsin :ROFLMAO:

Shix2x

80+ Bronze
Diyelim ki bir olay çıktı ve rakibi etkisiz hale getirmem gerek. Bunun için hangi dövüş sanatını önerirsiniz? Ve bana hangisini önerirsiniz? ( 16 yaş 93 kilo 188 boy)
Gures rakipsiz bir sanattir hocam. Tuttugunuz zaman rakibin sansi kalmaz kutleniz de var.

Palo DAYI

80+ Gold
Allah ne verdıyse gırıs :)
ama boks etkılı olur ceneye tek yumrukla ısı bıter

swindler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
abdulkadir bayram
Güreş ile boks fena sarar hele güreş senin kütlende biriyle uff

Palo DAYI

80+ Gold
Gures rakipsiz bir sanattir hocam. Tuttugunuz zaman rakibin sansi kalmaz kutleniz de var.
gures olmaz tanıdıgım gurescı arkadaslarım var spor gecmsıı olmayan ınsanlardan dayak yedıklerını bılırım sokakta gures ıse yaramaz bence yumruk tekme konusur sokakta :)

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,078
İsim
uwu
Nasıl kilo alıyorsunuz anlamadım ne yapsam 67kiloyu geçemedim boy 179/180 yaş 15

Kelebek al bitane aralarından gözüne kestirdiğini döv diğerleri kaçar zaten

Shix2x

80+ Bronze
gures olmaz tanıdıgım gurescı arkadaslarım var spor gecmsıı olmayan ınsanlardan dayak yedıklerını bılırım sokakta gures ıse yaramaz bence yumruk tekme konusur sokakta :)
Guresci olduguna emin miyiz hocam? Ciddili guresciyse imkani yok spor gecmisi olmayan adamdan dayak yiyemez. Ha 2-3 kisi varsa rakip tamamim.

emanet konusur diyen var

Oriencc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
At
1-1 kavga edeceksen güreş, güreşçinin 1-1 kavgada alamayacağı spor dalı yok fakat 2-3 kişiyle tek başına dövüşmen gerekirse boks hayat kurtarır rahatlıkla 2-3 kişiyi alt edersin ona göre techini yap boks veya güreş.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,218
Üyeler
157,497
Son üye
azizdindar
Top Bottom