Neler Yeni

Yardım Solidworks Kasma Sorunu

Rzra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ahmet Emir Ersöz
Selamünaleyküm arkadaşlar. Sıkıntım şu ; Bilgisayarım normalde çok iyi, işlemcim r5 5600 anakart rog b550 f gaming wifi ekran kartım İntel Arc a770LE ve 32 gm ram takılı. Dersler için solid 2023 indirmiştim. Ancak bilgisayarımın iyi olmasına rağmen düzlem açarken line çizergen kasıyor gibi oluyor. Şöyle anlatayım düzlem seçenğine faremi koyduğumda çizgiler oluşmaya başlıyor tek tek oluşuyor. Yani ön düzlem açarken ilk önce üstteki çizgi sonra sağdaki çizgi sonra alttaki ve en son soldaki çizgi açılıyor yani bayağı bi zaman alıyor. Yani soldan sağa yukardan aşağı sonra sağdan sola sonra alttan yukarı çizgi çekiyor. Direkt düzlem açmıyor önizleme yapar gibi oluyor. Sanki bir önizleme gibi bir sıkıntısı var programın bana öyle gibi geldi. Bu kasma düzlem açmaya çalışırken daha belli oluyor. İnşallah anlamışsınızdır
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konuyu yanlış yere açmışım özür diliyorum.

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
ahmet ali özmert
Selamünaleyküm arkadaşlar. Sıkıntım şu ; Bilgisayarım normalde çok iyi, işlemcim r5 5600 anakart rog b550 f gaming wifi ekran kartım İntel Arc a770LE ve 32 gm ram takılı. Dersler için solid 2023 indirmiştim. Ancak bilgisayarımın iyi olmasına rağmen düzlem açarken line çizergen kasıyor gibi oluyor. Şöyle anlatayım düzlem seçenğine faremi koyduğumda çizgiler oluşmaya başlıyor tek tek oluşuyor. Yani ön düzlem açarken ilk önce üstteki çizgi sonra sağdaki çizgi sonra alttaki ve en son soldaki çizgi açılıyor yani bayağı bi zaman alıyor. Yani soldan sağa yukardan aşağı sonra sağdan sola sonra alttan yukarı çizgi çekiyor. Direkt düzlem açmıyor önizleme yapar gibi oluyor. Sanki bir önizleme gibi bir sıkıntısı var programın bana öyle gibi geldi. Bu kasma düzlem açmaya çalışırken daha belli oluyor. İnşallah anlamışsınızdır

Konuyu yanlış yere açmışım özür diliyorum.
kankam performans ayarlarını yaptın mı? catia kullanıyorum bende performans ayarlarını yapmadan önce benimde öyleydi

• Beğen
Reaksiyonlar: Rzra

Rzra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ahmet Emir Ersöz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kankam performans ayarlarını yaptın mı? catia kullanıyorum bende performans ayarlarını yapmadan önce benimde öyleydi
Yapmadım aga nasıl yapılıyor ? Pek oynamak istemedim ama altta bir seçenek vardı gelişmiş ekran kartı performansı kullan diye o kutucuk bende kullanılmıyor. Ne tik atabiliyorum ne de tiki kaldırabiliyorum. Youtube dan baktım çözüm olmadı.

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
ahmet ali özmert

bu videoda anlatıyor

Noise

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Sefa
Ayrıca şurada da bir kaç ayar mevcut.

Rzra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ahmet Emir Ersöz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Malesef işe yaramadı. Ama size bir video atacağım videodan görün nasıl bir sıkıntı olduğunu.

Videoda atamıyorum kardeşim ki bu nasıl bir iş ? Arkadaşlar attığınız videolar işe yaramadı.

Son düzenleme:
Top Bottom