Neler Yeni

Son kullanma tarihi geçmiş pastırma yenir mi ?

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bir şey olmaz ya ,Ben birtek bimdeki dost süt varya ondan zehirlenmiştim gece 12 gibi yatarken içmiştim saat 04:30 da uyanır uyanmaz kustum yatak battı :)
Sonra bir daha kusasım geldi tuvalate kustum kusmam bitiyor bir kaç dakka sonra tekrar kusuyorum fakat kusacak bir şey kalmamasına rağmen sürekli kusasım geliyordu bunun hayrı alamet olmadığını biliyorduk acile gittik doktor kustuğu için midesini temizlemeye gerel yok dedi sonra serum yedim bekledik baya (ne serumu bilmiyorum) serum yediğimde rahatlamıştım , allah kimseye yaşatmasın kusmaktan ciğerlerim bana sövmüştü.

Edit ; babam 2 bardak içmişti sadece 1 defa kustu ve hastanede tedavi edilmeden
İyi oldu bağışıklık farkı :)

Ben sütün dadı garip diye bardağın %75 ini filan biterebilmiştim ama bozuk olduğunu hiç düşünmedim :)

(Bu olay 3-4 yıl önce mi neydi tam hatırlamıyorum)
Gerçekten Allah kimseye yaşatmasın. Çok zor bir durum biz de benzer durum tavuk etinden dolayı olmuştu. Midede bir şey olmasa dahi vücut ne var ne yok atmaya başlıyor her yerinden..

Fatkör

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
Fatih Köroğlu
Bir de kayseriliyim pastırmayı yapıyoz dolapta duruyor durduğu kadar bozulma falan yok bence bir şey olmaz

Vartex

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,766
İsim
Mehmet

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,746
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Gerçekten Allah kimseye yaşatmasın. Çok zor bir durum biz de benzer durum tavuk etinden dolayı olmuştu. Midede bir şey olmasa dahi vücut ne var ne yok atmaya başlıyor her yerinden..
Bu zehirlenme bana nasıl zarar vermedi onu anlamıyorum sadece kusma ve serum ile bitiyormu ki iş , galiba benim ki basit bir zehirlenmedi yada bağışıklık sistemi bilemedim.

Vartex

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,766
İsim
Mehmet
Tarihi geçmemiş okul sütünden zehirlendim sen ondan nasıl zehirlenmedin ?
Knk birde şey vardı dolma kalemin arkasını emiyordum (can sıkıntısından) yanlışıkla kalemin mürekkebini yuttum şirin baba gibi oldum dilim çenem kazağım felan masmavi oldu.)

SquizzySP

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
Fatih Yeşil
Daha yesemmi diye düşünüyorumda , yemesem daha iyi olacak.

Hamit Altıntop

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,863
İsim
Kemallettin Kubat
Knk birde şey vardı dolma kalemin arkasını emiyordum (can sıkıntısından) yanlışıkla kalemin mürekkebini yuttum şirin baba gibi oldum dilim çenem kazağım felan masmavi oldu.)
Fosforlu kalemde olmuştu benim o :(

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bu zehirlenme bana nasıl zarar vermedi onu anlamıyorum sadece kusma ve serum ile bitiyormu ki iş , galiba benim ki basit bir zehirlenmedi yada bağışıklık sistemi bilemedim.
Çoğunlukla zarar vermiyor. Başına gelecek en iyi durum gelmiş kusup atmışsın. En kötü durum da midenin yıkanması. Allah korusun o daha da kötü bir işlem.

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,746
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Çoğunlukla zarar vermiyor. Başına gelecek en iyi durum gelmiş kusup atmışsın. En kötü durum da midenin yıkanması. Allah korusun o daha da kötü bir işlem.
Kusmasadın miden temizlenecekti demişti doktor :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,897
Üyeler
155,648
Son üye
babapro31
Top Bottom