Neler Yeni

Öneri Sony DualShock 4 V2 ZCT2 Kablosuz PS4 Oyun Kolu

okanaltunbas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Okan Altunbaş
nasıl arkadaşlar, pc ile oynayabilirim di mi?

Mesaj otomatik birleştirildi:

zonax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
zonax cervantes
öncelikle selamlar ilk mesajım size kısmetmiş bunların çoğunu kullandım inanırmısınız en iyi performansı ps3 kolu ile aldım güzel bir bluetooth dongle ile kopma vs vs yok şarjıda cok güzel gidiyor ama orjınal board bulmak lazım

okanaltunbas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Okan Altunbaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

pekcevik

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,589
İsim
Mert Pekçevik
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Bilgisayarları
Instagram
pekcevikk
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199142548828/
Discord
bigg papi locsta

zonax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
zonax cervantes
ps2 yazmışım düzelttim ps3 olucak

pes 2021 sunucuları kapanana kadar arkadaşımla steamden online oynardık onda ps4 v2 orjinal kol vardı bende https://www.n11.com/urun/sony-ps3-joystick-tam-board-ps3-kol-kablo-3113334#unf-review bunun gibi bir kol var benimki daha performanslıydı pc de ama tabi ben bu satıcıdan almadım örnek olarak attım aldığım yerde kalmamış yinede iyi araştırıp bulunabilir tabi birde kablosuz oynamak istersen anakartında bluetooth varsa oynayabilirsin yoksa bluetooth dongle almak şart

okanaltunbas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Okan Altunbaş
ps2 yazmışım düzelttim ps3 olucak

pes 2021 sunucuları kapanana kadar arkadaşımla steamden online oynardık onda ps4 v2 orjinal kol vardı bende https://www.n11.com/urun/sony-ps3-joystick-tam-board-ps3-kol-kablo-3113334#unf-review bunun gibi bir kol var benimki daha performanslıydı pc de ama tabi ben bu satıcıdan almadım örnek olarak attım aldığım yerde kalmamış yinede iyi araştırıp bulunabilir tabi birde kablosuz oynamak istersen anakartında bluetooth varsa oynayabilirsin yoksa bluetooth dongle almak şart
logitech nasıl

zonax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
zonax cervantes
logitech nasıl
logitech başlarda güzel ama ilerleyen zamanda rt rb tuşları ve analog tuşları bozuluyor ya birde sürekli pille ugraşmaktan bıktırmıştı beni dedigim gibi benim şahsi fikrim en güzeli ps3 dualshocktur ama logitechte kısa vadede üzmez

okanaltunbas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Okan Altunbaş
logitech başlarda güzel ama ilerleyen zamanda rt rb tuşları ve analog tuşları bozuluyor ya birde sürekli pille ugraşmaktan bıktırmıştı beni dedigim gibi benim şahsi fikrim en güzeli ps3 dualshocktur ama logitechte kısa vadede üzmez
dual in şarj olayı nasıl oluyor

zonax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
zonax cervantes
dual in şarj olayı nasıl oluyor
usbden şarj ediyorsun güzel gidiyor şarjı pili kaç mah bilmiyorum ama çok fazla ps4 kolunda olduğu kadar led vs olmadıgı için iyi dayanıyor açıkcası ben kullanmadıgım zaman sürekli usbde takılı kullanacagım zaman cıkartıyorum her zaman hazır halde yani

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,564
Üyeler
154,255
Son üye
cheewyn
Top Bottom