Neler Yeni

❌İndirim Bitti! SONY PlayStation 5 13.999₺

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
yavuz
ürün geldi mi?
Merhaba,bana ''Elimizde ürün var sipariş verirseniz gün içinde kargo çıkar.'' dediler. Fakat bugün bir hafta oldu hayla arıyorum ve bana ''Elimizde olanın kutusu yırtılmıştı mağdur olmamanız için yenisini gönderecez.'' bir hafta oldu hayla da göndermediler.Ürünün stoklarına ne zaman geleceği de onlarda bilmiyor. İptal edecem memnun kalmadım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ürün geldi mi?
henüz gelmedi.

mahoen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
MB
12.721 liraya geliyor şu an çook iyi

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Normalde ithalatçı garantili bile 16.000 TL'den başlıyordu. Stok sorununun çözüldüğü belli oluyor.

Andromakhe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
AAAAA
İlgilendiği Kategoriler
Anime / Tarih /Eğitim / Siyaset / Teknoloji
İyiymiş zam gelmeden toplayın hepsini.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
yavuz
Arkadaşlar ürün geldi fakat resmen ikinci el ürün gibi.
Size süreci şöyle anlatayım geçen hafta pazartesi günü whatsaptan mesaj attım ve ürün elinizde varsa sipariş verecem dedim. Firmanın whatsup müşteri hizmetlerinden Ali Bey'le yazıştık yazışmalarda Bana ''ürünü depomuzdan sordurdum stokta var bugün sipariş verirseniz gün içerisinde kargolarız 2 iş günü içerisnde elinizde olur. ''dedi.
Üç gün bekledim ürün gelmedi aradım dedikleri '' Efendim elimizdeki ürünün kutusu yırtık arkadaşların haberi yokmuş bundan dolayı size açılmamış kutu gönderecez.'' dediler. Bugün ürün geldi kutusu yırtık çoüu yerini bantlamışlar konsol da önceden açılmış her tarafında el izleri var.
Özetle Geçen hafta pazartesi 29.05.2023'ten beri bekliyorum Sonuç bu .Bir de müşteri temsilcisi diyor ki ''efendim ürün sıfır. ''
Gelen ürünün resimlerini paylaşıyorum.Taktir sizin.

Ekler

• 1686131263479.jpg
    1686131263479.jpg
    2.3 MB · Hit: 153
  • 1686131263494.jpg
    1686131263494.jpg
    2.2 MB · Hit: 150
  • 1686131263508.jpg
    1686131263508.jpg
    2.4 MB · Hit: 147
  • 1686131263521.jpg
    1686131263521.jpg
    2.4 MB · Hit: 155

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.
Size süreci şöyle anlatayım geçen hafta pazartesi günü whatsaptan mesaj attım ve ürün elinizde varsa sipariş verecem dedim. Firmanın whatsup müşteri hizmetlerinden Ali Bey'le yazıştık yazışmalarda Bana ''ürünü depomuzdan sordurdum stokta var bugün sipariş verirseniz gün içerisinde kargolarız 2 iş günü içerisnde elinizde olur. ''dedi.
Üç gün bekledim ürün gelmedi aradım dedikleri '' Efendim elimizdeki ürünün kutusu yırtık arkadaşların haberi yokmuş bundan dolayı size açılmamış kutu gönderecez.'' dediler. Bugün ürün geldi kutusu yırtık çoüu yerini bantlamışlar konsol da önceden açılmış her tarafında el izleri var.
Özetle Geçen hafta pazartesi 29.05.2023'ten beri bekliyorum Sonuç bu .Bir de müşteri temsilcisi diyor ki ''efendim ürün sıfır. ''
Yani kargoda kutu biraz hasar görür tamam da bu kadar da hasarlı olması hiç normal değil. Ben internetten bilgisayar, monitör, koskoca TV ve daha bir ton ürün satın aldım da kutuları hasarsız ya da az hasarlı geldi. Sıfır kapalı bir kutuyu ancak sağa sola top oynar gibi sert fırlatsan bu şekil hasar görür, kargonun da o kadarını yapacağını hiç düşünmüyorum. Bana da ikinci el ürünü gibi geldi.

Aderal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
817
İsim
Hasan Doruk
Dostum işin peşini bırakma sakın

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
yavuz
Yani kargoda kutu biraz hasar görür tamam da bu kadar da hasarlı olması hiç normal değil. Ben internetten bilgisayar, monitör, koskoca TV ve daha bir ton ürün satın aldım da kutuları hasarsız ya da az hasarlı geldi. Sıfır kapalı bir kutuyu ancak sağa sola top oynar gibi sert fırlatsan bu şekil hasar görür, kargonun da o kadarını yapacağını hiç düşünmüyorum. Bana da ikinci el ürünü gi

Dostum işin peşini bırakma sakın
iade edecem

Top Bottom